Dviejų tituluočiausių šalies klubų akistatoje PSG futbolininkai namuose be didesnio vargo 4:0 sutriuškino „Marseille“.

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Mauro Icardi ir Kylianas Mbappe. Visi jie buvo įmušti dar per pirmąjį kėlinį.

Per 11 turų 27 taškus surinkę Thomaso Tuchelio auklėtiniai prieš artimiausius persekiotojus „Nantes“ turi 8 taškų persvarą.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Rennes“ 3:2 palaužė „Toulouse“, o „Saint-Ettiene“ ir „Amiens“ išsiskyrė taikiai 2:2.

Tuo metu Italijos čempionate rakto į pergales toliau neranda „AC Milan“ ekipa, turnyrinėje lentelėje nusiritusi į 13-ąją poziciją.

Stefano Pioli kariauna svečiuose 1:2 krito prieš „AS Roma“ klubą.

Pirmąjį įvartį 38-ąją minutę pelnė Edinas Džeko, Theo Hernandezas 55-ąją minutę rezultatą išlygino, bet pergalingu tapo Nicolo Zaniolo smūgis 59-ąją minutę.

Teisėjas šiame mače parodė net 9 geltonas korteles.

Kitose rungtynėse Romos „Lazio“ 2:1 įveikė „Fiorentina“, „Atalanta“ 7:1 sumindė „Udinese“, „Bologna“ 2:1 pranoko „Sampdoria“, SPAL ir „Napoli“ sužaidė 1:1, o po tašką 1:1 pasidalino ir „Torino“ bei „Cagliari“.