Konkurentų dovanomis nepasinaudoję PSG futbolininkai patyrė pralaimėjimą ir taip paleido galimybę tapti „Ligue 1“ lyderiais.

Mauricio Pochettino auklėtiniai sekmadienio vakarą pirmavo, tačiau galiausiai apmaudžiai 1:2 krito prieš „Nantes“ vienuolikę.

Sostinės klubą 42-ąją minutę į priekį išvedė Julianas Draxleris, bet svečiai išplėšė sensacingą pergalę 59-ąją ir 71-ąją minutėmis.

„Nantes“ ekipai tai yra vos 5-oji pergalė šį sezoną. Jos dėka pavyko pakilti į 18-ąją lygos poziciją.

PSG lieka antroje turnyrinės lentelės vietoje ir 3 taškais atsilieka nuo lyderių „Lille“. Jie šį sekmadienį 0:0 sužaidė su ketvirtą vietą užimančiu „Monaco“ klubu.

PSG artimiausi persekiotojai „Lyon“ 1:1 sužaidė su „Reims“.