Thomaso Tuchelio auklėtiniai namuose 1:0 (0:0) įveikė „Metz“.

Paryžiečiai vėl turėjo galvos skausmo dėl raudonų kortelių – 65-ą min. iš aikštės buvo pašalintas gynėjas Abdou Diallo.

Po praėjusio turo rungtynėse su Marselio „Olympique“ kilusių muštynių PSG dėl tos pačios priežasties neteko net trijų žaidėjų: Neymaro, Leandro Paredeso ir Layvino Kurzawos.

Be to, dėl sveikatos problemų aikštėje nebuvo Kyliano Mbappe, Marco Verratti ir Thilo Kehrerio.

Vis dėlto išretėjusiai komandai nusišypsojo sėkmė: trečią pridėto laiko minutę vietoje ir laiku varžovų baudos aikštelėje atsidūręs vokietis Julianas Draxleris pakartotinu smūgiu galva išplėšė šeimininkams pergalę.

Pirmus du susitikimus pralaimėjęs PSG turnyro lentelėje užima tik 15-ą vietą (3 taškai), o sąskaitos dar neatidaręs „Metz“ žengia 18-as.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Tuo metu Anglijoje trečiadienį vyko lygos taurės („Carabao Cup“) antro etapo susitikimai.

Staigmeną pateikė antro diviziono „Brentford“, eliminavęs „Premier“ lygos atstovą „Southampton“ 2:0.

Dar didesnis trečiame pagal pajėgumą divizione žaidžiančio „Hull City“ pasiekimas. „Tigrai“ permainingose rungtynėse išvykoje iš kovos pašalino tarp elito grįžusius „Leeds United“.

Svečiai pirmavo po Malliko Wilkso taiklaus smūgio, bet 90-ą min. rezultatą išlygino Ezgjanas Alioski.

Per pratęsimą įvarčių įmušta nebuvo, tad santykius teko aiškintis 11 m baudinių serijoje.

O ši buvo įspūdingai ilga – abi komandos iš viso atliko net 20 smūgių. Galiausiai „Leeds“ nesėkmę lėmė 20-mečio saugo Jamie Shackletono klaida – „Hull“ seriją laimėjo 9:8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)