„Nuo karo, maro ir tokių investorių“, „Jūsų vertybes pamatysime šiandien“, – savo poziciją plakatuose išreiškė fanai. Aikštėje netilo skanduotės, plazdėjo „Bangos“ vėliavos. Net ir siaučiant pūgai, į protestą susirinko apie pusantro šimto žmonių.

„Šiandien yra paskutinė diena, kai mes galime išgelbėti „Bangą“. Tikimės, kad taryba nepakartos to, ką padarė per praėjusį balsavimą. To mes ir susirinkome. Šiandien labai vietoj skambėtų mūsų viena skanduotė : „Ir senas ir jaunas, visi iš Gargždų, už „Bangą“ kaip mūrai stovėsim kartu“, – kalbėjo „Tigrų ekipos“ lyderis Aidas Mockus.

Taryba posėdyje pritarė sutarties su rusų investuotojais nutraukimui. Už teisių ir pareigų perleidimo sutarties, sudarytos tarp VšĮ „Gargždų futbolas“ ir asociacijos „Gargždų bangos draugai“ vienašališką nutraukimą balsavo 24 Tarybos nariai.

Primename, kad šiuo metu VšĮ „Gargždų futbolas“ dalininkų sudėtis tokia: 34 proc. balsų visuotiniame dalininkų susirinkime turi Klaipėdos rajono savivaldybė, 33,7 proc. – asociacija „Gargždų Bangos draugai“, 32,3 proc. – smulkieji dalininkai. Jeigu Savivaldybė nedalyvauja balsavime, susilaiko arba balsuoja prieš, likę smulkieji įstaigos dalininkai negali priimti jokio sprendimo dėl sutarties nutraukimo, kadangi asociacija „Gargždų Bangos draugai“, su kuria yra siekiama nutraukti sutartį, VšĮ „Gargždų futbolas“ dalininkų susirinkime blokuoja sprendimų priėmimą.

Teisių ir pareigų perleidimo sutartis tarp VšĮ „Gargždų futbolas“ ir asociacijos „Gargždų Bangos draugai“ buvo sudaryta 2013 m. sausio 27 d. Investuotojai tapo pagrindiniais klubą valdančios asociacijos „Gargždų Bangos draugai“ vadovais. Taip jiems perleistas teisių ir pareigų kompleksas, reikalingas profesionaliai vyrų futbolo komandai veikti.

Tačiau pastarieji ne tik nevykdė sutartų finansinių įsipareigojimų, bet ir sudavė skaudų smūgį Gargždų futbolui, kai buvo išaiškinti manipuliavimo futbolo rezultatais atvejai. Taip pat iš komandos ėmė trauktis žaidėjai, sirgaliai metė kaltinimus, kad jiems neleidžiama patekti į stadioną, pradėta nevykti į varžybas. Gruodžio pradžioje „Bangai“ LFF Drausmės komitetas už pakartotinį neatvykimą į varžybas skyrė 10 tūkst. Lt baudą. Visos šios priežastys įvardijamos, kaip sutarties įsipareigojimų nevykdymas ir pagrindas vienašališkai nutraukti prieš metus pasirašytą sutartį.