Lemtinga tapo 6-oji mačo minutė, kai svečių gretose pasižymėjo 32-ejų saugas Stevenas Davisas.

Po pergalės „Southampton“ ekipa su 8-iais taškais rikiuojasi 9-oje pozicijose.

Tragiškai sezoną pradėjusi „Crystal Palace" komanda patyrė penktą nesėkmę iš eilės ir užima paskutinę 20-tą vietą.

Klubas praėjusį pirmadienį iš vyriausiojo trenerio pareigų atleido Franką de Boerą. Olandas komandai vadovavo vos 77-ias dienas.

Jį pakeitė buvęs Anglijos futbolo rinktinės strategas Roy Hodgsonas.

Kitose turo rungtynėse „Manchester City“ išvykoje net 6:0 (3:0) pažemino „Watford“ komandą. „Hat-tricku“ pasižymėjo Sergio Aguero (27, 31, 81 min.), po įvartį pridėjo Gabrielis Jesus (37 min.), Nicolas Otamendi (63 min.) ir Raheemas Sterlingas (89 min.).

„Man City“ (13 taškų) klubas po pergalės išlaiko „Premier“ lygos turnyro lentelės lyderių pozicijas. Antroje vietoje – „Manchester United“ ekipa (10 taškų), kuri sekmadienį namuose susitiks su „Everton“ ekipa.

Paskutiniame šeštadienio mače „Tottenham Hotspur“ namuose priėmė „Swansea City“ futbolininkus. Šeimininkai turėjo iniciatyvą ir sukūrė ne vieną pavojingą epizodą, tačiau svečiai sėkmingai atsilaikė bei iškovojo tašką išvykoje: mačas baigėsi be įvarčių 0:0.

Rezultatai

„Crystal Palace“ 0 – 1 „Southampton“

6 min. [0:1] Stevenas Davisas

„Huddersfield Town“ 1 – 1 „Leicester City“

46 min. [1:0] Laurent Depoitr

50 min. [1:1] Jamie Vardy

„Liverpool“ 1 – 1 „Burnley

27 min. [0:1] Scottas Arfieldas

30 min. [1:1] Mohamedas Salah

„Newcastle United“ 2 – 1 „Stoke City

19 min. [1:0] Christianas Atsu

57 min. [1:1] Xherdanas Shaqiri

68 min. [2:1] Jamaalas Lascellesas

„Watford“ 0 – 6 „Manchester City“

27 min. [0:1] Sergio Aguero

31 min. [0:2] Sergio Aguero

37 min. [0:3] Gabrielis Jesus

63 min. [0:4] Nicolas Otamendi

81 min. [0:5] Sergio Aguero

89 min. [0:6] Raheem Sterling

„West Bromwich Albion“ 0 – 0 „West Ham United

Tottenham Hotspur“ 0 – 0 „Swansea City