Kamuolį puošia UEFA Euro tamsios spalvos logotipas bei raidės E - U - R – O ir skaičiai 2 – 0 – 1 – 6. Su šiuo kamuoliu kitų metų birželio 10 – liepos 10 dienomis bus žaidžiamos oficialiose EURO 2016 varžybose.

Naujasis „Beau Jeu“ kamuolys buvo kuriamas, tobulinimas ir testuojamas 18 mėnesių „adidas“ laboratorijoje, Vokietijoje. Savo išvaizda ir techninėmis savybėmis jis primena FIFA 2014 pasaulio futbolo čempionatui sukurtą „Brazuca“ kamuolį. Išorinį EURO 2016 kamuolio sluoksnį sudaro 6 identiškos dalys, kurios užtikrina tinkamą kamuolio skrydžio trajektoriją, tikslumą ir kontrolę. Būtent ši technologija buvo pirmą kartą pritaikyta „Brazuca“ kamuolio kūrime ir pavertė jį pačiu apvaliausiu, kada nors sukurtu kamuoliu. Panaudojus geriausias pirmtako savybes, buvo atnaujinta „Beau Jeu“ kamuolio paviršiaus medžiaga, kuri pagerina kamuolio sukibimą ir sustiprina jo matomumą spyrio metu.

Oficialus UEFA Euro 2016 kamuolys bus perduotas visoms futbolo federacijoms iki 2015 metų lapkričio pabaigos, siekiant žaidėjams suteikti 6 mėnesių laikotarpį, per kurį būtų galima išbandyti šį kamuolį.

Prieš oficialų kamuolio pristatymą, jį išbandė profesionaliausi Europos futbolininkai, tarp kurių Ispanijos rinktinės vartininkas Ikeras Casillasas.

„Turėjome kelias intensyvias treniruotes, kurių metu žaidėme su naujuoju „adidas“ „Beau Jeu“ UEFA Euro 2016 kamuoliu. Man, kaip komandos vartininkui ypač svarbu atremti kamuolio smūgį, jį sustabdyti, pagauti ir išmesti savo komandos žaidėjams. Todėl žaisdamas su nauju „Beau Jeu“, galėjau išbandyti jį visose šiose padėtyse.“

Velso nacionalinės futbolo rinktinės, krašto saugas Garethas Bale'as taip pat išbandė „Beau Jeu“ kamuolį smūgiuodamas tolimus smūgius, perdavimas ir bėgiodamas nustatytais tempais.

„Visi judesiai su šiuo kamuoliu atliekami profesionaliai, todėl jau dabar laukiu čempionato pradžios. Nusimato puikios rungtynės.“

Tą patį lapkričio 12 dienos vakarą, „Beau Jeu“ kamuolio ambasadorius Z. Zidane'as kartu su Xavi Hernandezu ir Peru Martesackeriu bei jaunaisiais futbolininkais iš Vokietijos, Ispanijos, Rusijos, Belgijos, Danijos ir Švedijos atidarys „Ateities arena“ vadinamą futbolo stadioną, „Saint Denis“, Paryžiuje, kuriame vyks UEFA EURO 2016 grupės varžybos.

Tai pirma futbolo arena pasaulyje, kurioje įrengta skaitmeninė įranga, filmuojanti 360 laipsniu kampu, todėl futbolo žiūrovai realiu metu matys kiekvieno žaidėjo judesius ir emocijas. Arenoje yra penkios futbolo aikštės, kuriose iš viso telpa 50 tūkst. futbolo fanų.

„Beau Jeu“ kamuolį bus galima įsigyti nuo lapkričio 13 dienos.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės