Bent laikinai iš penktos vietos į ketvirtą pakilęs „Tottenham Hotspur“ (11 taškų) išvykoje palaužė turnyro lentelės dugne kol kas murksantį „West Ham“ (18 vieta, 4 taškai).

Mačas svečiams prasidėjo kaip iš natų: pirmame kėlinyje vieną po kito du įvarčius pelnė dusyk iš eilės rezultatviausiu „Premier“ lygos futbolininku tapęs puolėjas Harry Kane'as. Po pertraukos dar vieną taiklų smūgį pridėjo Christianas Eriksenas, bet tai nebuvo pabaiga.

„West Ham“ viltis pakurstė 65 min. pasižymėjo Javieras Hernandezas, o atvirą ugnį 87 min. užkūrė Cheikhou Kouyate.

Be to, užbaigti rungtynes Mauricio Pochettino auklėtiniams teko be iš aikštės už antrą įspėjimą išvaryto gynėjo Serge'o Aurier, o teisėjas pridėjo net 7 minutes. Vis dėlto rezultatas daugiau nebepakito.

Lengvo pasivaikščiojimo šeštadienį neturėjo ir antroje vietoje žengiantis „Manchester United“ (15 taškų). Jose Mourinho auklėtiniai svečiuose po vienintelio naujoko Romelu Lukaku įvarčio 20-ą min. išplėšė minimalią pergalę 1:0 prieš „Southampton“ (11 vieta, 8 taškai). Dvikovos pabaigoje pernelyg energingai su arbitrais diskutavęs J. Mourinho buvo pašalintas iš techninės zonos.

Tuo metu lyderiai „Manchester City“ ir nugalėtojo titulą ginantys Londono „Chelsea“ triuškino varžovus.

Pepo Guardiolos ekipa namuose antroje rungtynių dalyje nepasigailėjo autsaiderių iš sostinės „Crystal Palace“, laimėdama 5:0. Du įvarčius pelnė Raheemas Sterlingas. 16 taškų turintys „Manchester City“ turnyro lentelės viršūnėje dėl geresnio įvarčių santykio toliau lenkia savo kaimynus iš Mančesterio.

Antonio Conte auklėtiniai išvykoje 4:0 suvarpė „Stoke City“ gynybą. „Hat-trick'ą“ surinko naujokas Alvaro Morata. „Chelsea“ (13 taškų) žengia treti.

Šeštadienio „Premier“ lygos VI turo susitikimai:

„West Ham United“ 2 – 3 „Tottenham Hotspur“
34' [0 – 1] Harry Kane'as
38' [0 – 2] Harry Kane'as
60' [0 – 3] Christianas Eriksenas
65' [1 – 3] Javieras Hernandezas
87' [2 – 3] Cheikhou Kouyate
70' pašalintas Serge'as Aurier („Tottenham“)

Burnley“ 0 – 0 „Huddersfield Town“

„Everton“ 2 – 1 „AFC Bournemouth
49' [0 – 1] Joshua Kingas
77' [1 – 1] Baye Oumaras Niasse
82' [2 – 1] Baye Oumaras Niasse

„Manchester City“ 5 – 0 „Crystal Palace
44' [1 – 0] Leroy Sane
51' [2 – 0] Raheemas Sterlingas
59' [3 – 0] Raheemas Sterlingas
79' [4 – 0] Sergio Aguero
89' [5 – 0] Fabianas Delphas

„Southampton“ 0 – 1 „Manchester United“
20' [0 – 1] Romelu Lukaku

Stoke City“ 0 – 4 „Chelsea“
2' [0 - 1] Alvaro Morata
30' [0 - 2] Pedro
78' [0 – 3] Alvaro Morata
82' [0 – 4] Alvaro Morata

Swansea City“ 1 – 2 „Watford“
13' [0 – 1] Andre Gray
56' [1 – 1] Tammy Abrahamas
90' [1 – 2] Richarlisonas

„Leicester City“ – „Liverpool“
15' [0 – 1] Mohamedas Salah
23' [0 – 2] Philippe'as Coutinho
45' [1 – 2] Shinji Okazaki
68' [1 – 3] Jordanas Hendersonas
69' [2 – 3] Jamie Vardy
73' Jamie Vardy („Leicester“) nerealizavo 11 m