Turnyrinės lentelės lyderiai „Chelsea“ namuose 1:1 sužaidė su „Burnley“. 33-ąją minutę pasižymėjo Kai Havertzas, bet svečiams tašką 79-ąją minutę išplėšė Matejus Vydra.

Thomaso Tuchelio auklėtiniai prieš antroje vietoje esantį „Manchester City“ klubą turi trijų taškų pranašumą. „Burnley“ su 8 taškais čempionate yra aštuoniolikti.

Pirmąją sezono pergalę šeštadienį iškovojo „Premier“ lygos autsaideriai „Norwich City“, kurie Mathiaso Normanno ir Teemu Pukki įvarčių dėka 2:1 palaužė „Brentford“.

Tai pirmoji „Norwich“ futbolininkų pergalė „Premier“ lygoje po 20 nelaimėtų susitikimų. Paskutinę pergalę čempionate jie buvo iškovoję 2020 metų vasarį.

Kitose šeštadienio rungtynėse Londono „Crystal Palace“ 2:0 pranoko Volverhamptono „Wanderers“.

Vėliau vykusiame susitikime „Brighton“ ir „Newcastle“ sužaidė 1:1.