Įspūdingiausią pergalę pasiekė neseniai trenerį pakeitusi „West Bromwich Albion“ ekipa, namuose net 7:0 sutrypusi penktos lygos „Gateshead“ komandą. Įdomu, kad iki 42 minutės rezultatas dar buvo 0:0, o jau 55 minutę šeimininkai pirmavo 5:0.

Net keturis įvarčius Tony Puliso auklėtiniams pelnė Saiho Berahino. Po sykį pasižymėjo Victoras Anichebe, Chrisas Bruntas ir Jamesas Morrisonas.

Ne mažiau įspūdingą pergalę pasiekė „Swansea City“ futbolininkai, varžovų aikštelėje 6:2 sutriuškinę ketvirtojo diviziono „Tranmere Rovers“. Dukart nugalėtojų gretose pasižymėjo Bafetimbi Gomisas, atlikęs ir tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Dviejų „Premier“ lygos komandų akistatoje „Leicester City“ namie 1:0 palaužė su laikinuoju treneriu Johnu Carveriu likusį „Newcastle United“. Vienintelį mačo įvartį Jose Ulloa įmušė baigiantis pirmajam kėliniui.

Pergales iškovojusios komandos iškart pateko į kitą etapą. Tuo metu klubai, sužaidę lygiosiomis, savo santykius turės išsiaiškinti papildomame mače. Dar 14-a dvikovų bus žaidžiama sekmadienį, pirmadienį ir antradienį.

„Cardiff City“ 3 - 1 „Colchester United“

„Charlton Athletic“ 1 - 2 „Blackburn Rovers“

„Rochdale“ 1 - 0 „Nottingham Forest“

„West Bromwich Albion“ 7 - 0 „Gateshead“

„Blyth Spartans“ 2 - 3 „Birmingham City“

„Rotherham United“ 1 - 5 „Bournemouth“

„Huddersfield Town“ 0 - 1 „Reading“

„Tranmere Rovers“ 2 - 6 „Swansea City“