Į pergalę prieš pirmame kėlinyje pagirtinai atsilaikiusią „Aston Villa“ Kloppo kariauną atvedė 71-ą minutę pasižymėjęs Sadio Mane ir 89-ą minutę rezultatą padvigubinęs devyniolikmetis Curtisas Jonesas.

Septyniolika lygos rungtynių „Anfield“ stadione 2019-20 metų sezone žaidę raudonieji kol kas jose atrodo nesulaikomai – uostamiesčio ekipa sugebėjo laimėti visus septyniolika susitikimų ir priartėti prie įspūdingo rekordo.

Jei „Liverpool“ laimės ir abejas likusias namų rungtynes – liepos 11-ą prieš „Burnley“ ir liepos 22-ą prieš Londono „Chelsea“ – raudonieji taps pirmuoju visas per sezoną žaistas lygos rungtynes namuose laimėjusiu klubu nuo 1892-ų metų, kai tą padaryti sugebėjo „Sunderland“ vienuolikė.

Pralaimėjimas išlaikė Birmingemo klubą iškritimo zonoje. Per 33-ejas žaistas rungtynes 27 taškus surinkusi „Aston Villa“ turnyro lentelėje dalinasi 18-19 vietomis su tiek pat taškų turinčiais „AFC Bournemouth“ futbolininkais, o „saugioje“ zonoje esantys „Watford“ šiuo metu turi vienu tašku daugiau.

Kiek anksčiau sekmadienį pasibaigusiose rungtynėse užfiksuotos dvejos lygiosios. Jameso Tarkowskio ir Johno Egano įvarčiai lėmė taikų „Burnley“ ir „Sheffield United“ išsiskyrimą, o „Newcastle United“ ir „West Ham“ pelnė po du įvarčius ir pasidalino po tašką.

Škoto Davido Moyeso treniruojamas Londono klubas Niukastlo mieste pirmavo du kartus – 4-ą minutę svečius į priekį išvedė Michailas Antonio, o 65-ą pasižymėjo čekas Tomašas Součekas. „Newcastle“ tašką rungtynėse išplėšė 17-ą minutę įvartį pelnęs Miguelis Almironas, o 67-ą minutę rezultatą su visam išlygino Jonjo Shelvey.

„Newcastle“ po lygiųjų žengia dvyliktoje vietoje su 43, o „West Ham“ – šešioliktoje pozicijoje su 31 tašku.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)