Svečius pirmame kėlinyje į priekį išvedė Charlie Adamas, o antro pradžioje rezultatą išlygino olandas Robinas van Persie.

Tiesa, po penkių minučių persvarą „Stoke“ klubui gražino antrą kartą pasižymėjęs Charlie Adamas.

Davido Moyeso auklėtinių neišgelbėjo net 7 teisėjo pridėtos minutės ir čempionų titulą ginantys futbolininkai patyrė jau aštuntą nesėkmę.

Po šio pralaimėjimo „Manchester United“ su 40-imt taškų išliko septintoje vietoje. Tuo tarpu „Stoke“ ekipa savo sąskaitoje turi 25 taškus ir iš 18-os vietos šoktelėjo net į 11-ą.

„West Ham“ 2 - 0 „Swansea“
26' [1 - 0] Kevin Nolan
45' [2 - 0] Kevin Nolan
59' Andy Carroll („West Ham“) gavo raudoną kortelę

„Newcastle United“ 0 - 3 „Sunderland“
19' [0 - 1] Fabio Borini (iš 11 metrų baudinio)
23' [0 - 2] Adam Johnson
80' [0 - 3] Jack Colback

„Hull“ 1 - 1 „Tottenham“
12' [1 - 0] Shane Long
61' [1 - 1] Paulinho

„Stoke“ 2 - 1 „Manchester United“
38' [1 - 0] Charlie Adam
47' [1 - 1] Robin van Persie
52' [2 - 1] Charlie Adam

„Fulham“ 0 - 3 „Southampton“
64' [0 - 1] Adam Lallana
70' [0 - 2] Rickie Lambert
75' [0 - 3] Jay Rodriguez

„Everton“ 2 - 1 „Aston Villa“
34' [0 - 1] Leandro Bacuna
74' [1 - 1] Steven Naismith
85' [2 - 1] Kevin Mirallas

„Cardiff“ 2 - 1 „Norwich“
5' [0 - 1] Robert Snodgrass
49' [1 - 1] Craig Bellamy
51' [2 - 1] Kenwyne Jones