Nepaisant to, kad jau 10-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas „Man City“ klubo gynėjas Vincentas Kompany, jo komandos draugas Davidas Silva po Yaya Toure perdavimo išvedė savo ekipą į priekį.

Po pertraukos Manuelio Pellegrini auklėtiniams ne tik pavyko išsaugoti persvarą, bet ją ir padidinti. 90-ą minutę vienas prieš vartininką atsidūręs Edinas Džeko padėjo rungtynėse tašką.

Lyderio pozicijoje žingsniuojantis Londono „Chelsea“ klubas svečiuose 0:1 nusileido lygos vidutiniokams „Aston Villa“ futbolininkams.

Daugiau kaip valandą aikštėje vyko agresyvi kova, tačiau įvarčių nei viena ekipa pelnyti nesugebėjo. 68-ą minutę už antrąją geltoną kortelę nubaudus Willianą, „mėlynieji“ liko dešimtyje.

Pranašumu pasinaudoję „Aston Villa“ futbolininkai po 14 minučių išsiveržė į priekį.

Mačo pabaigoje už pavojingą žaidimą raudona kortele buvo nubaustas antras „Chelsea“ ekipos narys Ramiresas, o už ginčus buvo iš aikštės buvo išvarytas ir „mėlynųjų“ treneris Jose Mourinho

Teisėjo švilpukas paskelbė „Aston Villa“ žaidėjų pergalę, kurie džiaugėsi tarsi laimėję čempionatą. Tuo tarpu Jose Mourinho akivaizdžiai buvo nepatenkintas tuo, kas įvyko aikštėje.

Rezultatas:

„Hull“ 0 - 2 „Manchester City“
10' Vincent Kompany („Man City“) gavo raudoną kortelę
14' [0 - 1] David Silva
90' [0 - 2] Edin Džeko

„Stoke“ 3 - 1 „West Ham“
5' [0 - 1] Andy Carroll
32' [1 - 1] Peter Odemwingie
69' [2 - 1] Marko Arnautovič
79' [3 - 1] Peter Odemwingie

„Swansea“ 1 - 2 „West Bromwich Albion“
2' [1 - 0] Roland Lamah
52' [1 - 1] Stephane Sessegnon
85' [1 - 2] Youssuf Mulumbu

„Southampton“ 4 - 2 „Norwich“
5' [1 - 0] Morgan Schneiderlin
57' [2 - 0] Rickie Lambert
72' [3 - 0] Jay Rodriguez
85' [3 - 1] Johan Elmander
86' [3 - 2] Robert Snodgrass
90' [4 - 2] Sam Gallagher

„Fulham“ 1 - 0 „Newcastle United“
68' [1 - 0] Ashkan Dejagah

„Everton“ 2 - 1 „Cardiff“
59' [1 - 0] Gerard Deulofeu
68' [1 - 1] Cala
90' [2 - 1] Seamus Coleman

„Sunderland“ 0 - 0 „Crystal Palace“

„Aston Villa“ 1 - 0 „Chelsea“
68' Willian („Chelsea“) gavo raudoną kortelę
82' [1 - 0] Fabian Delph
90' Ramires („Chelsea“) gavo raudoną kortelę