Čempionato lyderiai „Man United“ futbolininkai rezultatu 2:0 įveikė Liverpulio „Everton“ klubą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Ryanas Giggsas (13 min.) ir Robinas van Persie (45 min.), kuris taip pat prisidėjo ir prie pirmo įvarčio, nes atliko rezultatyvų perdavimą.

Kitose rungtynėse „Aston Villa“ komanda minimaliu skirtumu 2:1 nugalėjo „West Ham“ futbolininkus.

74-ą minutę realizavęs 11 metrų baudinį šeimininkus į priekį išvedė Christianas Benteke, o po penkių minučių rezultatą padvigubino Charlesas N´Zogbia.

Nors rungtynių pabaigoje intriga dar buvo sugrįžusi į šias rungtynes, kuomet į savus vartus 88-ą minutę įvartį įsimušė Ashley R. Westwoodas, tačiau rungtynes vis tiek laimėjo aikštės šeimininkai.