Jau 6-ą minutę kamuolį į vartus pasiuntė Corentinas Tolisso ir „Lyon“ ekipa pirmavo 1:0. Po pusvalandžio santykį išlygino pastaruoju metu puikią formą demonstruojantis „Reims“ komandos žaidėjas Benjaminas Moukandjo (1:1).

Paskutinėmis mačo minutėmis „Lyon“ klubo puolėjas Alexandre'as Lacazette'as pasiekė pergalingą įvartį ir padėjo iškovoti labai svarbius tris taškus - 2:1. Po pergalės daugkartiniai Prancūzijos čempionai su 30 taškų pakilo į trečią vietą iš šeštos ir priartėjo prie lyderių. Dabar Liono komandą nuo antros vietos skiria 4, o nuo pirmos - 5 taškai.

„Reims“ futbolininkai liko 9-oje pozicijoje.

A. Lacazette'as pelnė 11-ą įvartį ir rezultatyviausių futbolininkų sąraše susilygino su „Marseille“ atstovu Andre-Pierre'u Gignacu.

Rezultatas:

„Lyon“ 2 - 1 „Reims“

6' Corentin Tolisso [1 - 0]
36' Benjamin Moukandjo [1 - 1]
90' Alexandre Lacazette [2 - 1]

20.Bastia1635813:2114

Pastaba: „Lille“ ir „Evian“ klubų rungtynės yra atidėtos.

Italijos taurės turnyre - „Cagliari“ ir „Sampdoria“ klubų pergalės

Italijos taurės turnyre dvejomis rungtynėmis baigėsi šešioliktfinalio etapas. Elito „Serie A“ lygos komandos egzaminavo varžovus iš žemesnio „Serie B“ diviziono. „Cagliari“ klubas tik po baudinių serijos pranoko „Modena“ ekipą 5:4, o Genujos „Sampdoria“ komanda 2:0 įveikė „Brescia“ ekipą. Nugalėtojai iškopė į varžybų aštuntfinalį.

„Cagliari“ (Serie A)*** 5 - 4 „Modena“ (Serie B), - po baudinių serijos; pagrindinis laikas - 2:2, pratęsimas - 4:4, baudiniai - 5:4.

Genujos „Sampdoria“ (A)*** 2 - 0 „Brescia“ (B).

***- pateko į kitą etapą

Ispanijos taurės turnyre sužaistos trejos rungtynės

Ispanijos taurės („Copa del Rey“) turnyre sužaistos dar trejos šešioliktfinalio etapo pirmosios rungtynės. „Villarreal“ ir „Valencia“ klubai šventė pergales svečiuose, o štai San Sebastijano „Real Sociedad“ ekipa išvykoje sužaidė tik lygiosiomis 0:0 su trečios lygos „Oviedo“ komanda.