Bordo futbolininkai į priekį išsiveržė 58-ąją minutę, kai įvartį pelnė Fernandas Cavenaghi ir nors 66-ąją minutę Thorsteinui Helstadui pavyko rezultatą išlyginti, vis tik "Bordeaux" įrodė savo pranašumą ir pelnę dar du įvarčius iškovojo įtikinamą pergalę.

Tuo tarpu Paryžiaus "P.S.G" futbolininkai taip pat išvykoje susitiko su "Auxerre" vienuolike ir šventė pergalę rezultatu 1-2. Šio mačo didvyriu PAryžiaus klubo gerbėjams be jokios abejonės tapo abu komandos įvarčius dar pirmoje pirmojo kėlinio pusėje pelnęs Stephanas Sessegnonas. "Auxerre" gretose 85-ąją minutę paguodos įvartį pelnė 11-os metrų baudinį sėkmingai realizavęs Cedricas Hengbartas.

Po dviejų pergalių iš eilės šiame ture nesėkmę patyrė "Saint-Etienne" ekipa, išvykoje 3-1 turėjusi pripažinti sėkmingai šiame sezone rungtyniaujančios "Toulouse" pranašumą.

"Toulouse" į priekį išsiveržė jau 4-ąją mačo minutę, kai tiksliu smūgiu kamuolį į vartus pasiuntė ekipos lyderis Pierre-Andre Gignacas ir nors 37-ąją minutę Paulo Machado rezultatą išlygino, tačiau Etienne Didotas dar iki pertraukos atstatė šeimininkų pranašumą, o antrajame kėlinyje "Saint-Etienne" pergalę dar vienu tiksliu smūgiu įtvirtino tas pats Pierre-Andre Gignacas.

18-ojo turo rezultatai:

"Le Mans" 1 - 3 "Bordeaux"

58` [0 - 1] Fernando Cavenaghi

66` [1 - 1] Thorstein Helstad

76` [1 - 2] Mathieu Chalme

90` [1 - 3] Jussie

"Auxerre" 1 - 2 "PSG"

5` [0 - 1] Stephane Sessegnon

22` [0 - 2] Stephane Sessegnon

85` [1 - 2] Cedric Hengbart (iš 11m.)

"Toulouse" 3 - 1 "Saint-Etienne"

4` [1 - 0] Pierre-Andre Gignac

37` [1 - 1] Paulo Machado

45` [2 - 1] Etienne Didot

53` [3 - 1] Pierre-Andre Gignac

"Nancy" 2 - 0 "Grenoble"

17` [1 - 0] Julien Feret

66` [2 - 0] Issiar Dia

"Sochaux" 2 - 2 "Caen"

20` [0 - 1] Remy Gomis

68` [0 - 2] Remy Gomis

77` [1 - 2] Sloan Privat

89` [2 - 2] Sloan Privat

"Valenciennes" 3 - 1 "Monaco"

26` [0 - 1] Juan Pablo Pino

31` [1 - 1] Carlos Sanchez

41` [2 - 1] Djamel Belmadi

58` [3 - 1] Gregory Pujol

86` Jerko Leko ("Monaco") pašalintas iš aikštės

"Rennes" 0 - 0 "Nantes"