Taip pat pralaimėjimą patyrė ir "Lyon" vienuolikė, kuri 1:2 pralaimėjo ir toliau stebinančiai "Montpellier" komandai. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 51-ąją minutę pasižymėjo puolėjas Victoras Hugo Montano. "Lyon" tik besibaigiant mačui po Bafetimbi Gomis'o įvarčio rezultatą išlygino. Tačiau svečiai sugebėjo dar sykį pasižymėti ir iškovoti puikią pergalę.

Šeštąją pergalę iš eilės iškovojo ir į antrąją vietą pakilo "Lille" ekipa, kuri šįsyk išvykoje 4:0 sutriuškono "Nancy". Ir vėl du įvarčius pelnė rezultatyviausias viso čempionato žaidėjas Gervinho. Po kartą pasižymėjo Pierre-Alainas Frau ir Edenas Hazard'as.

Pagrindinių varžovų kluptelėjimais pasinaudojo čempionas "Bordeaux", kuris po Marouane Chamakho ir Wendelio įvarčių įveikė "Toulouse" bei padidino savo persvarą nuo artimiausio persekiotojo iki 9 taškų.

Trečiadienio rezultatai:

"Toulouse" 1 - 2 "Bordeaux"

4' [1 - 0] Paulo Machado
8' [1 - 1] Marouane Chamakh
75' [1 - 2] Wendel

72' iš aikštės pašalintas Cheikh Mbengue ("Toulouse")

"Le Mans" 1 - 1 "Monaco"

36` [1 - 0] Anthony Le Tallec
50` [1 - 1] Chu-Young Park

"Lorient" 3 - 2 "Valenciennes"

5` [0 - 1] Joham Audel
24` [1 - 1] Morgan Amalfitano
35` [1 - 2] Gael Danic
46` [2 - 2] Morgan Amalfitano
65` [3 - 2] Franco Sosa

"Lyon" 1 - 2 "Montpellier"

51` [0 - 1] Victor Hugo Montano
82` [1 - 1] Bafetimbi Gomis
85` [1 - 2] Joris Steve Marveaux

"Marseille" 0 - 2 "Auxerre"

41` [0 - 1] Dennis Oliech
79` [0 - 2] Dennis Oliech

"Nancy" 0 - 4 "Lille"

43` [0 - 1] Eden Hazard
51` [0 - 2] Gervinho
60` [0 - 3] Piere Alain Frau
73` [0 - 4] Gervinho

"PSG" 4 - 0 "Grenoble"

10` [1 - 0] Pegguy Luyindula
17` [2 - 0] Sylvain Armand
65` [3 - 0] Mevlut Erdinc
80` [4 - 0] Cristophe Jallet

"Nice" 2 - 2 "Boulogne"

58` [0 - 1] Damien Perrinelle
67` [1 - 1] Mickael Pote
73` [1 - 2] Jeremy Blayac
85` [2 - 2] Mickael Pote

"Sochaux" 2 - 0 "Rennes"

44` [1 - 0] Stephane Dalmat
60` [2 - 0] Edouard Butin

11` iš aikštės pašalintas Asamoah Gyan ("Rennes").

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Bordeaux 19 14 1 4 32-12 43
2. Lille 19 10 4 5 37-19 34
3. Montpellier 18 10 3 5 26-21 33
4. Marseille 18 9 5 4 30-20 32
5. Auxerre 19 9 5 5 19-15 32
6. Lyon 19 8 6 5 31-26 30
7. Lorient 19 8 5 6 29-22 29
8. PSG 19 8 5 6 30-17 29