Pirmasis šių rungtynių kėlinys buvo gan nuobodokas ir labai rimtų progų nesukūrė nei svečiai, nei namų komanda, tačiau viskas pasikeitė po pertraukos. Jau antro kėlinio pradžioje po gerą progą turėjo Nene ir Javieras Pastore.

52-ą minutę Christophe‘as Jalletas taikliu smūgiu iš maždaug 16 metrų išvedė PSG į priekį, bet jau 59-ą minutę rezultatas tapo lygus, nes „Auxerre“ gretose pasižymėjo Dennisas Oliechas - 1:1.

Visgi 76-ą minutę Nene atliko puikų perdavimą iš krašto Jeremy Menezui ir šis lengvai pasiuntė kamuolį į vartus, o dar po penkių minučių Nene buvo pargriautas baudos aikštelėje: teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį pats Nene ir realizavo - 3:1.

Visgi 87-ą minutę „Auxerre“ rezultatą sugebėjo sušvelninti. Dariuszas Dudka puikiu baudos smūgiu nuginklavo PSG vartininką Salvatore Sirigu. Tačiau tai buvo viskas ką „Auxerre“ spėjo nuveikti, todėl PSG futbolininkai šventė sunkią, tačiau svarbią pergalę namuose.

Tuo metu kitame mače „Bordeaux“ klubas namuose 2:0 (1:0) įveikė „Nancy“. Įvarčius ten pelnė Jaroslavas Plašilas (16 sek.) ir Henrique. Visgi J. Plašilas nepagerino greičiausio įvarčio rekordo „Ligue 1“ istorijoje - šis titulas priklauso „Caen“ žaidėjui Micheliui Rio, kuris 1992 metais mače su „Cannes“ komanda (3:1) pasižymėjo jau 8-ą sekundę.