Titulą praradę Mančesterio futbolininkai namuose laimėjo 5:0 ir yra beveik garantuoti dėl finišo antroje pozicijoje.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Gabrielis Jesusas, Riyadas Mahrezas, Raheemas Sterlingas ir Davidas Silva, be to, „Newcastle United“ gynėjas Federico Fernandezas netyčia nukreipė kamuolį į savus vartus.

Mačo herojumi tapo baudos smūgį 65-ą min. tiksliai realizavęs D. Silva, kuris dar pasižymėjo ir rezultatyviu perdavimu.

Dešimt metų „Manchester City“ rungtyniavęs 34-erių ispanas po šio sezono paliks komandą, tad prieš atsisveikinimą treneris Josepas Guardiola negailėjo tautiečiui komplimentų.

„Jo vardu mieste galima pavadinti gatvę, aikštę ar pastatyti statulą. Davidas galbūt yra geriausias žaidėjas, kuomet reikia tvarkytis su kamuoliu mažoje erdvėje – nesu matęs antro tokio kaip jis. Davidas daug nekalba, bet veda paskui kitus savo pavyzdžiu“, – saugą gyrė specialistas.

Komandos strategas taip pat pareiškė esantis tikras, jog D. Silva dar grįš į Mančesterį, kuomet žiūrovai vėl bus įleisti į tribūnas, ir pasirodys sirgaliams atsisveikinimo rungtynėse.

Buvęs ilgametis Ispanijos rinktinės futbolininkas „Manchester City“ gretose sužaidė daugiau nei 300 rungtynių ir pelnė 58 įvarčius.

Įdomu, jog per visą dešimtmetį „miestiečių“ ekipoje D. Silva per sezoną atlikdavo bent dešimt rezultatyvių perdavimų.

Rugpjūtį jis taps laisvuoju agentu – tolesni žaidėjo planai kol kas nežinomi.

Tuo metu „Liverpool“ trečiadienį svečiuose 3:1 palaužė „Brighton“. Intriga rungtynėse buvo gyva iki 76-os minutės, kai antrąjį savo įvartį pelnė Mohamedas Salah.

19 taiklių smūgių savo sąskaitoje dabar turintis egiptietis rezultatyviausių „Premier“ lygos snaiperių sąraše pakilo į trečią poziciją ir atsilieka tik nuo Pierre'o-Emericko Aubameyango (20 įv.) bei Jamie Vardy (22 įv.).

Rezultatai

„Manchester City“ 5 – 0 „Newcastle United“
10' [1 – 0] Gabrielis Jesusas
21' [2 – 0] Riyadas Mahrezas
58' [3 – 0] Federico Fernandezas (į savo vartus)
65' [4 – 0] Davidas Silva
90' [5 – 0] Raheemas Sterlingas

„Sheffield United“ 1 – 0 „Wolverhampton“
90' [1 – 0] Johnas Eganas

„West Ham“ 0 – 1 „Burnley“
38' [0 – 1] Jay Rodriguezas

„Brighton“ 1 – 3 „Liverpool“
6' [0 – 1] Mohamedas Salah
8' [0 – 2] Jordanas Hendersonas
45' [1 – 2] Leandro Trossardas
76' [1 – 3] Mohamedas Salah