Mauricio Pochettino auklėtiniai „Ligue 1“ rungtynėse namuose 0:2 turėjo pripažinti „Monaco“ futbolininkų pranašumą.

Svečiai veržėsi į priekį jau 6-ąją minutę po Sofiane Diopo įvarčio, o 51-ąją minutę persvarą padvigubino Guillermo Maripanas.

Į rungtynes du kartus įsikišo VAR peržiūros. Abu kartus jos buvo naudingos nugalėtojams.

Iš pradžių po VAR peržiūros teisėjas neskyrė nuošalės ir įskaitė antrąjį „Monaco“ įvartį, o 70-ąją minutę po VAR peržiūros arbitras į svečių vartus nepaskyrė 11 metrų baudinio.

PSG šiame susitikime kamuolį kontroliavo 74 proc. laiko, o pagal smūgius pirmavo 9:5. Tiesa, pagal smūgius į vartų plotą šeimininkai atsiliko 1:3.

Prancūzijos pirmenybėse PSG nukrito į trečiąją vietą, o į nugarą čempionams kvėpuoja tie patys „Monaco“, kurių atsilikimas sumažėjo iki 2 taškų.