Įvarčius antrame kėlinyje pelnė Sergio Garcia (65-ą) ir Christianas Stuani (83-ią minutėmis). Po pergalės „Espanyol“ ekipa yra vienuolikta, o madridiečiai yra vieni čempionato autsaiderių.

Kitame mače CF „Valencia“ klubas namuose įtikinamai 3:0 (2:0) laimėjo prieš absoliučią autsaiderę „Cordoba“ ekipą ir ne tik taškais susilygino su FC „Barcelona“ bei „Sevilla“ komandomis, bet ir daugiau įmuštų įvarčių pakilo į pirmą turnyro lentelės vietą.

Šeimininkams, kurie laimėjo ketvirtą susitikimą iš eilės, po įvartį pelnė ispanai Alcaceras Paco (22 min.) ir Jose Gaya (26 min.) bei alžyrietis Sofiane Feghouli (73 min.).

Primename, kad praėjusį sezoną CF „Valencia“ šalies pirmenybėse užėmė tik aštuntą vietą ir šiemet liko be Europos turnyrų.

Šešiskart „La Liga“ čempionė CF „Valencia“ paskutinį kartą Ispanijoje triumfavo 2004 metais, kai komandai vadovavo Rafaelis Benitezas.

Rezultatas:

Barselonos „Espanyol“ 2 – 0 Madrido „Getafe“

65' Sergio Garcia [1 - 0]
83' Christian Stuani [2 - 0]

CF „Valencia“ 3 – 0 „Cordoba“

22' Alcacer Paco [1 - 0]
26' Jose Gaya [2 - 0]
73' Sofiane Feghouli [3 - 0]