Intrigos šioje akistatoje žiūrovams nepavyko išvysti, o Arsene'o Wengero vadovaujama komanda be vargo rezultatu 3:0 sutriuškino „Man City“ ekipą.

Dominuoti „kanonieriai“ pradėjo nuo pat pirmos minutės, o pavojingiausias „miestiečių“ aikštės pusėje buvo Alexis Sanchezas, tačiau jam nepavyko pasižymėti.

21-ą minutę Santi Cazorla puikiu šūviu iš toli nuginklavo vartininką Willy Caballero, o ispanui progą sukūrė Jackas Wilshere'as.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Arsenal“ fubolininkai pelnė įvartį, kuris galutinai pribaigė Manuelio Pellegrini auklėtinius. Kelis varžovus suklaidinęs Yaya Sanogo atliko perdavimą Aaronui Ramsey, o šis pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Antras kėlinys „Man City“ futbolininkams sėkmingas taip pat nebuvo, o paskutinį įvartį dar 60-ą minutę pelnė po keitimo į aikštę žengęs Olivieris Giroud.

„Arsenal“ klubas „Community Shield“ trofėjų laimi 13-ą kartą per visą istoriją. Paskutinį kartą „kanonieriai“ šia taure džiaugėsi 2004 metais.

Rezultatas:

„Arsenal“ 3 – 0 „Manchester City“
21' [1 – 0] Santi Cazorla
42' [2 – 0] Aaron Ramsey
60' [3 – 0] Olivier Giroud