B grupės antro turo rungtynėse Orlande Brazilija 7:1 sutriuškino Haitį, iškovojo pirmą pergalę turnyre, surinko 4 taškus ir tapo grupės lydere.

Tris įvarčius brazilams pelnė Philippe Coutinho (14-ą, 29-ą ir 92-ą min.), du įmušė Renato Augusto (35-ą ir 28-ą min.), o po kartą pasižymėjo Gabrielis (59-ą min.) ir Lucas Lima (67-ą min.).

Garbės įvertį Haičio ekipai 70-ą min. pasiekė Jamesas Marcelinas.

Kitame grupės susitikime Glendeile (šalia Finikso) Ekvadoras ir Peru sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:2). Peru rinktinė 13-ą min. pirmavo 2:0 po Christiano Cueva ir Edisono Floreso taiklių smūgių. Dar pirmame kėlinyje (39-ą min.) Enneras Valancia santykį sušvelnino (1:2), o antro pradžioje (48-ą min.) Milleris Bolanosas rezultatą išlygino (2:2).

Brazilija 7 - 1 Haitis

14' Philippe Coutinho [1 - 0]
29' Philippe Coutinho [2 - 0]
35' Renato Augusto [3 - 0]
59' Gabriel [4 - 0]
67' Lucas Lima [5 - 0]
70' James Marcelin [5 - 1]
86' Renato Augusto [6 - 1]
90+2' Philippe Coutinho [7 - 1]

Ekvadoras 2 - 2 Peru

5' Christian Cueva [0 - 1]
13' Edison Flores [0 - 2]
39' Enner Valencia [1 - 2]
48' Miller Bolanos [2 - 2]

90+3' Gabriel Achilier (Ekvadoras) – raudona kortelė

B grupės turnyro lentelė:

1.Brazilija21107:14
2.Peru21103:24
3.Ekvadoras20202:22
4.Haitis20021:80

Į šimtmetį pažymintį regiono futbolo čempionato ketvirtfinalį pateks dvi geriausios kiekvienos grupės rinktinės.