Tai reiškia, kad saugas negalės rungtyniauti Mersisaido klubo „Premier“ lygos akistatose su Londono „Arsenal“ ir „Manchester United“.

„Capital One“ taurės mače su „Stoke City“ (1:0) brazilas buvo pakeistas vos po 18 minučių – jį iš rikiuotės išvedė pakinklinės sausgyslės trauma.

Tose pačiose rungtynėse taip pat susižeidė gynėjai Dejanas Lovrenas bei Kolo Toure.

„Ph. Coutinho trauma šiek tiek rimtesnė nei Dejano, kuris yra susižeidęs rimčiau nei Kolo. Nė vienas iš šių žaidėjų penktadienį žaisti negalės“, – atskleidė „Liverpool“ treneris Juergenas Kloppas.

„Kolo užpuolė mėšlungis, tai nėra problema, bet po trijų dieną žaisti kitas rungtynes yra neįmanoma. Kita vertus, kitą savaitę bėdų nebus. Dejano situacija yra tokia, kad, mano manymu, jis galės išbėgti į aikštę po dvikovos su „Manchester United“. Tuo metu Philui reikės viena ar dviem savaitėmis daugiau, taigi jam nebus tris savaites“, – paaiškino jis.

Šiuo metu „Liverpool“ ekipoje yra traumuoti net 11 žaidėjų, todėl FA taurės mače su „Exeter“ J. Kloppas veikiausiai remsis jaunais futbolininkais.

Šaltinis
Temos
Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.
www.EuroFootball.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją