Brazilų sirgaliams ilgai įvarčio laukti nereikėjo: jau 12 min. Casemiro po standartinės situacijos ir sumaišties baudos aikštelėje galva kamuolį grūdo į vartus.

19 min. Roberto Firmino pasinaudojo grubia Peru vartininko klaida ir spindėdamas pasitikėjimu kamuolį į tuščius vartus nukreipė net nežiūrėdamas į juos.

Paskutinę kėlinio minutę puikų įvartį iš kairiojo krašto pelnė Willianas. Ir tai dar nebuvo pabaiga.

Jau per teisėjo pridėtą laiką brazilai turėjo šansą dar labiau padidinti pranašumą, nuo 11 m žymos Gabrielio Jesuso smūgį sulaikė Peru vartininkas.

Peru rami dėl vietos atkrintamosiose: lyginant trečią vietą grupėse užimančias komandas, Peru su keturiais taškais užsitikrino vietą atkrintamosiose.

Brazilai ketvirtfinalyje susitiks su B arba C trečią poziciją užėmusia ekipa.

Grupėje antra – Venesuela, kuri šeštadienį 3:1 pranoko Bolivijos futbolininkus. Venesueliečiai ketvirtfinalyje susitiks su B grupės antra komanda.

Rezultatai

Peru 0 – 5 Brazilija

12 min. [0:1] Casemiro
16 min. [0:2] Roberto Firmino
32 min. [0:3] Everton
53 min. [0:4] Dani Alves
90 min. [0:5] Willian
90+3 min. – 11 m baudinio nerealizavo Gabrielis Jesusas

Bolivija 1 – 3 Venesuela

2 min. [0:1] Darwin Machis
55 min. [0:2] Darwin Machis
82 min. [1:2] Leonel Justiniano
87 min. [1:3] Josef Martinez

A grupės rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):