Jame praėjusio sezono finalininkas FC „Liverpool“ po permainingos kovos įveikė 3:2 (2:1) PSG ekipą.

Pergalę raudoniesiems išplėšė tikslus Roberto Firmino smūgis 90+2 minutę.

Prieš tai šeimininkai buvo išbarstę dviejų įvarčių persvarą: į Danielio Sturridge'o (30 min.) ir Jameso Milnerio (36 min. iš 11 m) atakas atsakė Thomas Meunier (40 min.) ir Kylianas Mbappe (83 min.).

Aikštėje dominavę „Liverpool“ futbolininkai iš viso kėlė net 13 kampinių, kai jų varžovai – vieną vienintelį.

Kitame C grupės mače Marijampolės „Sūduvos“ skriaudikė Belgrado „Crvena Zvezda“ sužaidė lygiosiomis 0:0 (0:0) su italų „Napoli“.

Pergalingai A grupėje startavo Dortmundo „Borussia“ ir Madrido „Atletico“.

Vokiečiai svečiuose po kuriozinio Christiano Pulisičiaus įvarčio 85 min. 1:0 (0:0) palaužė belgų „Bruggę“.

Tuo metu ispanai taip pat išvykoje 2:1 (2:1) privertė kapituliuoti AS „Monaco“.

Tris taškus Diego Simeones auklėtiniams atnešė Diego Costos (31 min.) ir Jose Gimenezo (45+1 min.) įvarčiai.

Antradienio rungtynių rezultatai:

A grupė

„Brugge“ 0 – 1 Dortmundo „Borussia“
85' [0 – 1] Christianas Pulisičius

AS „Monaco“ 1 – 2 Madrido „Atletico“
18' [1 – 0] Samuelis Grandsiras
31' [1 – 1] Diego Costa
45+1' [1 – 2] Jose Gimenezas

B grupė

FC „Barcelona“ 4 – 0 Eindhoveno PSV
32' [1 – 0] Lionel Messi
75' [2 – 0] Ousmane Dembele
77' [3 – 0] Lionel Messi
87' [4 – 0] Lionel Messi

79' Samuel Umtiti („Barcelona“) parodyta raudona kortelė

Milano „Inter“ 2 – 1 Londono „Tottenham Hotspur“
53' [10 – 1] Christian Eriksen
86' [1 – 1] Mauro Icardi
90+2' [2 – 1] Matias Vecino

C grupė

Belgrado „Crvena Zvezda“ 0 – 0 SSC „Napoli“

FC „Liverpool“ 3 – 2 PSG
30' [1 – 0] Danielis Sturridge'as
36' [2 – 0] Jamesas Milneris (11 m)
40' [2 – 1] Thomas Meunier
83' [2 – 2] Kylianas Mbappe
90+2 [3 – 2] Roberto Firmino

D grupė

Stambulo „Galatasaray“ 3 – 0 Maskvos „Lokomotiv“
9' [1 – 0] Garry Rodriguesas
67' [2 – 0] Erenas Derdiyokas
90+4' [3 – 0] Selčukas Inanas (11 m)

87' Badou Ndiaye („Galatasaray“) parodyta raudona kortelė

Gelzenkircheno „Schalke“ 1 – 1 FC „Porto“
64' [1 – 0] Breel Embolo
75' [1 – 1] Otavio (11 m)

13' Alexas Tellesas („Porto“) nerealizavo 11 m baudinio

Turnyro finalas numatytas 2019 m. birželio 1 dieną Madride.

Paskutinių trijų sezonų UEFA Čempionų lygos nugalėtojas – „Real“ klubas.