Jau pačioje rungtynių pradžioje Jose Mourinho auklėtiniai vos negavo šalto dušo. Vis tik Jamesas Morrisonas nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Tokia rungtynių pradžia pažadino „mėlynuosius“: 20-ą minutę juos į priekį išvedė komandos debiutantas Pedro, o po dešimties minučių persvarą padvigubino Diego Costa.

Nors ne už ilgo rezultatą sušvelnino J. Morrisonas, kėlinio pabaigoje dviejų įvarčių skirtumą atstatė tikslus Cesaro Azpilicuetos smūgis.

Po pertraukos „Chelsea“ kapitonas Johnas Terry užsidirbo raudoną kortelę ir buvo išvytas iš aikštės. Vis tik kiekybinę persvarą turėję WBA žaidėjai sugebėjo tik dar kartą sušvelninti atsilikimą – dubliu pasižymėjo J. Morrisonas.

Kitame mače vėl tašką iškovojo lygos debiutantas „Watford“ klubas, kuris namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Southampton“ futbolininkais.

Po dviejų rungtynių diskvalifikacijos (dėl raudonos kortelės Rumunijos čempionato paskutiniame ture) į rungtynių protokolą buvo įtrauktas Giedrius Arlauskis. Vis tik ant vejos Lietuvos rinktinės vartų sargas nepasirodė.

„West Bromwich Albion“ 2 - 3 „Chelsea“
14' James Morrison (WBA) nerealizavo 11 metrų baudinio
20' [0 - 1] Pedro Rodriguez
30' [0 - 2] Diego Costa
36' [1 - 2] James Morrison
43' [1 - 3] Cesar Azpilicueta
55' John Terry („Chelsea“) gavo raudoną kortelę
59' [2 - 3] James Morrison

„Everton“ 0 - 2 „Manchester City“
60' [0 - 1] Aleksandar Kolarov
88' [0 - 2] Samir Nasri

„Watford“ 0 - 0 „Southampton“