Lapkričio 16-ąją Edgaro Jankausko auklėtiniai Europos čempionato atrankos rungtynėse išvykoje rungsis su Juodkalnijos komanda, o lapkričio 19-ąją išvykoje sužais kontrolines rungtynes su Kipru.

Rinktinės vyriausiasis treneris Edgaras Jankauskas pasirinko sudėtį šiam atrankos langui. Įdomu tai, kad palyginti su praėjusio lango sudėtimi čia yra vos vienas pakeitimas.

Iš viso E. Jankauskas pakvietė 24 futbolininkus, o vienintelis pakeitimas – vietoje Pauliaus Golubicko sudėtyje šįkart yra Artūras Dolžnikovas.

Jam tai nebus pirmasis kvietimas į rinktinę – čia jis jau buvo praėjusių metų birželio ir rugsėjo mėnesių languose ir iš viso su rinktinės marškinėliais aikštėje pasirodė keturis kartus.

Šių metų A lygos sezone A. Dolžnikovas sužaidė 20 rungtynių, per kurias pelnė du įvarčius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Lietuvos rinktinės sudėtis lapkričio mėnesio rungtynėms Juodkalnijoje ir Kipre:

vartininkai

Edvinas Gertmonas (Vilniaus „Žalgiris“), Emilijus Zubas (Tel Avivo „Hapoel“, Izraelis), Vytautas Černiauskas (FK „Panevėžys“).

gynėjai

Linas Klimavičius (FK „Panevėžys“), Edvinas Girdvainis (FK „Kauno Žalgiris“), Kipras Kažukolovas (Vilniaus „Žalgiris“), Klaudijus Upstas (FC „Hegelmann“), Pijus Širvys (FK „Panevėžys“), Rokas Lekiatas (FA „Šiauliai“), Justas Lasickas (Ljublianos „Olimpija“, Slovėnija), Markas Beneta (FK „Panevėžys“), Edgaras Utkus („Cercle Brugge“ KSV, Belgija).

saugai

Gvidas Gineitis („Torino“ FC, Italija), Ovidijus Verbickas (Vilniaus „Žalgiris“), Daniel Romanovskij (FA „Šiauliai“), Modestas Vorobjovas („Istanbulspor“ AS, Turkija), Matijus Remeikis (FK „Panevėžys“), Arvydas Novikovas (Vilniaus „Žalgiris“), Vykintas Slivka („Lamia“, Graikija). Faustas Steponavičius (Plovdivo „Botev“, Bulgarija), Artūr Dolžnikov („Kauno Žalgiris“).

puolėjai

Gytis Paulauskas (KF „Egnatia“, Albanija), Fiodoras Černych (Limasolio AEL, Kipras), Eligijus Jankauskas (FA „Šiauliai“).


Standings provided by Sofascore