Pirmieji jau 5 minutę iš 11 metrų baudinio pasižymėjo korėjiečiai, kai tikslus buvo Kanginas Lee, tačiau šaltą dušą gavę ukrainiečiai nepasimetė ir dar iki pertraukos rezultatą išlygino: tą 34 min. padarė Vladislavas Supriaga, pasinaudojęs sumaištimi varžovų baudos aikštelėje.

Antrame kėlinyje Ukrainos futbolininkai pridėjo dar du įvarčius: 53 min. tas pats V. Supriaga dar kartą nubaudė aplaidžiai sužaidusius korėjiečius, o 89 min. tašką padėjo nuo visų pabėgęs saugas Georgijus Citaišvilis.

Trečią vietą užėmė Ekvadoro atstovai, kurie po pratęsimo 1:0 (0:0; 0:0) palaužė Italiją.

Geriausiu turnyro žaidėju pripažintas K. Lee, geriausiu vartininku – ukrainietis Andrejus Luninas, o rezultatyviausiu – norvegas Erlingas Halandas, visus savo 9 įvarčius sumušęs Hondūrui.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)