Argentina jau 4-ą minutę pirmavo po Sergio Aguero realizuoto 11 metrų baudinio, bet 17-ą minutę Segundo Castillo išlygino skirtumą. Argentiniečiai mačą baigė be 88-ą minutę iš aikštės pašalinto Javiero Mascherano.

29-erių metų futbolininkas buvo pargriautas ir medikams teko išvežti žaidėją iš aikštės. Tačiau gynėjas spyrė medikų vežimėlio vairuotojui ir gavo raudoną kortelę.

Kitose rungtynėse Kolumbija namuose 2:0 įveikė Peru ekipą ir pakilo į antrą poziciją. Įvarčius kolumbiečiams pelnė Radamelis Falcao ir Teofilo Gutierrezas. Kolumbiją ir Argentiną turnyro lentelėje skiria 3 taškai.

Urugvajus dėka Edinsono Cavani įvarčio svečiuose 1:0 laimėjo prieš Venesuelą, o Čilė namuose įrodė savo pranašumą 3:1 prieš Boliviją. Čilei įvarčius pelnė Eduardo Vargas, Alexis Sanchezas ir Arturo Vidalis, o santykį buvo sušvelninęs Marcelo Moreno. Čiliečiai turnyro lentelėje yra ketvirti, o Urugvajus rikiuojasi penktas.

Ekvadoras 1 - 1 Argentina

4' Sergio Aguero [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
17' Segundo Castillo [1 - 1]

88' Javier Mascherano (Argentina) - raudona kortelė

Kolumbija 2 - 0 Peru

12' Radamel Falcao [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
45' Teofilo Gutierrez [2 - 0]

70' Carlos Zambrano (Peru) - raudona kortelė

Venesuela 0 - 1 Urugvajus

28' Edinson Cavani [0 - 1]

84' Tomas Rincon (Venesuela) - raudona kortelė

Čilė 3 - 1 Bolivija

16' Eduardo Vargas [1 - 0]
17' Alexis Sanchez [2 - 0]
31' Marcelo Moreno [2 - 1]
90' Arturo Vidal [3 - 1]

9Paragvajus122289 - 23-148

Tiesiogiai į 2014 metų pasaulio čempionatą Brazilijoje pateks keturias pirmas vietas užėmusios komandos, o penkta rinktinė žais atkrintamas rungtynes su Azijos atrankos zonos atstovu. Azijos zonoje dviejose grupėse trečias vietas užėmusios ekipos tarpusavyje išsiaiškins, kuri jų jėgas išbandys su penkta Pietų Amerikos komanda.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)