2015-ųjų planetos čempionės pirmame kėlinyje tailandietes baudė trimis įvarčiais, po pertraukos per 10 minučių pasižymėjo dar keturis kartus ir dar šešis įvarčius pridėjo per paskutines likusias 16 minučių.

Net penkis įvarčius pelnė Alex Morgan, kuri iškart tapo rezultatyviausia pirmenybių žaidėja, dubliu pasižymėjo Rose Lavelle ir Samantha Mewis. Tai solidžiausia JAV rinktinės pergalė planetos čempionate.

Alex Morgan

Kelios Tailando futbolininkės po tokio mačo neslėpė akivaizdaus nusivylimo: ašaros riedėjo puolėjos Suchawadee Nildhamrongos skruostais, kelios amerikietės bandė guosti varžoves.

Pasaulio čempionų titulą ginančios amerikietės nuo 2017-ųjų pralaimėjo tik vienerias rungtynes, šiuo metu pratęsė 7-ių pergalių tarptautinėse rungtynėse seriją, per jas pelnė 36 įvarčius, o penkiuose mačuose nepraleido įvarčių.

Iki tol solidžiausios pergalės rekordas priklausė Vokietijos rinktinei, kuri 2007-aisiais net 11:0 nepasigailėjo Argentinos futbolininkių.

Pasaulio čempionate Prancūzijoje varžosi 24-ios rinktinės, kurios suskirstytos į 6 grupes po keturias komandas. Į aštuntfinalį pateks dvi stipriausias grupės ekipos bei keturios geriausios rinktinės, užėmusios trečią vietą.

Pirmenybės startavo birželio 7-ąją, finalas vyks liepos 7 d.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)