A grupėje Juodkalnija 13 minučių pirmavo prieš Angliją, tačiau likę du trečdaliai rungtynių šeimininkams nebuvo sėkmingi.

Svečiai pelnė net 5 įvarčius ir A grupėje iškovojo antrąją solidžią pergalę. Pirmame mače anglai namie net 5:0 sutriuškino čekus.

Pasaulio čempionai prancūzai namuose priėmė islandus, fantastiškai žaidę šeimininkai sutriuškino svečius iš salos 4:0.

A grupė

Kosovas 1 – 1 Bulgarija

39 min. [0:1] Vasil Bozhikov
61 min. [1:1] Arber Zeneli

Juodkalnija 1 – 5 Anglija

17 min. [1:0] Marko Vesovič
30 min. [1:1] Michael Keane
39 min. [1:2] Ross Barkley
59 min. [1:3] Ross Barkley
71 min. [1:4] Harry Kane
81 min. [1:5] Raheemas Sterlingas

EURO 2020 atrankos A grupės rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

Turkija 4 – 0 Moldova

24 min. [1:0] Hasan Ali Kaldirim
26 min. [2:0] Cenk Tosun
53 min. – 11 m baudinio nerealizavo Burakas Yilmazas
53 min. [3:0] Cenk Tosun
70 min. [4:0] Kaan Ayhan

Andora 0 – 3 Albanija

21 min. [0:1] Armando Sadiku
87 min. [0:2] Bekim Balaj
90 min. [0:3] Amir Abrashi

Prancūzija 4 – 0 Islandija

12 min. [1:0] Samuel Umtiti
68 min. [2:0] Olivier Giroud
78 min. [3:0] Kylianas Mbappe
84 min. [4:0] Antoine Griezmannas

EURO 2020 atrankos H grupės rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):