Klasikinėje futbolo nacijų dvikovoje būsimojo pasaulio čempionato favorite vadinama Prancūzijos rinktinė jau pirmame kėlinyje atsiplėšė nuo varžovų pelniusi pirmuosius du įvarčius.

Iš pradžių 8 min. pasižymėjo Samuelis Umtiti, o 29 min. Antoine'as Griezmannas realizavo 11 m baudinį.

Po pertraukos trečiąjį įvartį aikštės šeimininkams pelnė Ousmane'as Dembele (63 min.).

Pastarasis galėjo rezultatą paversti triuškinamu, jei jo įspūdingas reidas per visą aikštę būtų pasiekęs tikslą – du varžovus suklaidinusios prancūzų žvaigždės smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į vartų skersinį.

Į Didier Deschamps treniruojamos ekipos vartų tinklelį italai skrodė tik kartą – dar pirmame kėlinyje paguodos įvartį pasaulio čempionate nedalyvausiančiai „Squadra Azzura“ pelnė komandos kapitonas Leonardo Bonucci. Jis pasinaudojo prancūzų vartininko Hugo Lloriso klaida.

Italijos rinktinė kvalifikacijos barjero į pasaulio čempionatą neįveikė pirmą kartą per 60 metų. Dabar Roberto Mancini treniruojamai nacionalinei ekipai tai buvo antrosios kontrolinės rungtynės – praėjusį pirmadienį „Squadra Azzurra“ 2:1 įveikė Saudo Arabiją.

Prancūzai praėjusį pirmadienį 2:0 įveikė Airiją, o birželio 9 dieną paskutinį kartą prieš pasaulio čempionatą susigrums su JAV futbolininkais.

Rusijoje birželio 14 – liepos 15 dienomis vyksiančių planetos pirmenybių C grupėje Prancūzijos rinktinė žais su Australija (birželio 16), Peru (birželio 21) ir Danija (birželio 26).

Penktadienio kontrolinių rungtynių rezultatai:

Australija 4 – 0 Čekija

32' [1 – 0] Matthew Leckie
53' [2 – 0] Andrew Nabboutas
72' [3 – 0] Matthew Leckie
80' [4 – 0] Jakubas Jugas (į savus vartus)

Pietų Korėja 1 – 3 Bosnija ir Hercegovina

29' [0 – 1] Edinas Visca
30' [1 – 1] Jae-Sungas Lee
45' [1 – 2] Edinas Visca
80' [1 – 3] Edinas Visca

Malta 0 – 1 Gruzija

54' [raudonoji kortelė] Valeriane Gvilia (Gruzija)
89' [0 – 1] Guramas Kashia (11 m baud.)

Tunisas 2 – 2 Turkija

54' [0 – 1] Cenkas Tosunas (11 m baud.)
56' [1 – 1] Anice'as Badri
61' [raudonoji kortelė] Cenkas Tosunas
79' [2 – 1] Ferjani Sassi
90' [2 – 2] Caglaras Soyuncu

Prancūzija 3 – 1 Italija

8' [1 – 0] Samuelis Umtiti
29' [2 – 0] Antoine'as Griezmannas (11 m baud.)
36' [2 – 1] Leonardo Bonucci
63' [3 – 1] Ousmane'as Dembele

Egiptas 0 – 0 Kolumbija