Europos vicečempionai prarado pirmuosius taškus atrankoje, po penkių pergalių iš eilės turėję tenkintis lygiosiomis 1:1 (0:0).

Efektingu smūgiu iš maždaug 30 m atstumo Harry Kane'as 72-ą min. buvo išvedęs anglus į priekį.

Bet jau tiksint teisėjo kompensuotam laikui po Roberto Lewandowskio perdavimo lygybę grąžino Damianas Szymanskis.

Rungtynėse netrūko emocijų, o labiausiai jas liejo Lenkijos gynėjas Kamilis Glikas, čiupęs Kyle'ui Walkeriui už gerklės pirmojo kėlinio pabaigoje ir netrukus aktyviai dalyvavęs susistumdyme tarp abiejų komandų žaidėjų.

Nors ir pristabdyta, Anglija vis dar tvirtai pirmauja I grupėje (16 taškų), o lenkai tenkinasi trečia vieta (11 tšk.), praleidę į priekį dar ir Albaniją (12 tšk.).

Pastaroji 5:0 sutriuškino autsaiderį San Mariną.

Trečiadienį pirmąjį tašką atrankoje pelnė Estija, svečiuose be įvarčių išsiskyrusi su Velsu.

Estai lieka E grupės dugne, bet priartėjo prie baltarusių (3 tšk.), kurie namuose 0:1 pralaimėjo E grupės lyderei Belgijai (16 tšk.).

B grupė

Graikija 2 – 1 Švedija
62' [1 – 0] Anastasios Bakasetas
78' [2 – 0] Evangelos Pavlidis
80' [2 – 1] Robinas Quaisonas

Kosovas 0 – 2 Ispanija
32' [0 – 1] Pablo Fornalsas
90' [0 – 2] Ferranas Torresas

C grupė

Italija 5 – 0 Lietuva
11' [1 – 0] Moise Keanas
14' [2 – 0] Edgaras Utkus (į savo vartus)
24' [3 – 0] Giacomo Raspadori
29' [4 – 0] Moise Keanas
54' [5 – 0] Giovanni Di Lorenzo

Šiaurės Airija 0 – 0 Šveicarija
33' Haris Seferovičius (Šveicarija) nerealizavo 11 m

E grupė

Baltarusija 0 – 1 Belgija
33' [0 – 1] Dennisas Praetas

Velsas 0 – 0 Estija

I grupė

Albanija 5 – 0 San Marinas
32' [1 – 0] Rey Manaj
58' [2 – 0] Qazimas Laci
61' [3 – 0] Armando Broja
68' [4 – 0] Elseidas Hysaj
80' [5 – 0] Myrto Uzuni

Vengrija 2 – 1 Andora
9' [1 – 0] Adamas Szalai (11 m)
18' [2 – 0] Endre Botka
82' [2 – 1] Maxas Llovera

Lenkija 1 – 1 Anglija
72' [0 – 1] Harry Kane'as
90+2' [1 – 1] Damianas Szymanskis

J grupė

Armėnija 1 – 1 Lichtenšteinas
45' [1 – 0] Henrikas Mchitarianas (11 m)
80' [1 – 1] Noah Frickas

Islandija – Vokietija
4' [0 – 1] Serge'as Gnabry
24' [0 – 2] Antonio Rudigeris
56' [0 – 3] Leroy Sane
89' [0 – 4] Timo Werneris

Šiaurės Makedonija 0 – 0 Rumunija

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)