D grupės rungtynėse Austrijos rinktinė svečiuose 2:1 (2:0) įveikė Gruziją. Po įvartį nugalėtojams pelnė Martinas Hintereggeris (16 min.) ir Marcas Janko (42 min.), o įvartį į svečių vartus įmušė Jano Ananidzė (78 min.).

Kosovo rinktinė sužaidė pirmas oficialias rungtynes istorijoje, kuriose Suomijoje iškovojo pirmą tašką ir pelnė pirmą įvartį. Dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). 61-ą min. Kosovo ekipos futbolininkas Valonas Berisha išlygino rezultatą iš 11 metrų baudinio. Suomiai pirmavo po Pauluso Arajuuri smūgio 18-ą min.

Velsas namuose lengvai nugalėjo 4:0 (2:0) Moldovą, o du įvarčius pelnė Garethas Bale'as (51-ą ir 90+2 min.). Po vieną įvartį įmušė Samas Vokesas (38-ą) ir Joe Allenas (44-ą min.)

Rungtynes Albanijoje tarp vietos rinktinės ir Makedonijos teisėjas iš Turkijos Huseyinas Gocekas nutraukė 77-ą min. dėl smarkios liūties ir beveik nulinio matomumo aikštėje. Jos bus baigtos žaisti antradienį.

Nutrauktos Albanijos ir Makedonijos rinktinių rungtynės

Ispanija namuose 8:0 (1:0) sutriuškino Lichtenšteiną. Po du įvarčius pelnė Diego Costa, Davidas Silva ir Alvaro Marata. Po sykį vartininką nuginklavo Sergio Roberto ir Victoras Vitolo.

Italija svečiuose 3:1 (2:1) pranoko Izraelį. Įvarčius italams pelnė Graziano Pelle, Antonio Candreva ir Ciro Immobile, o santykį 1:2 buvo sušvelninęs Talis Ben Haimas. Italai susitikimą baigė dešimtyje, kai iš aikštės 55-ą min. buvo išvytas Giorgio Chiellini.

Ukraina ir Islandija išsiskyrė taikiai 1:1 (1:1). Ukrainiečiams teko lyginti rezultatą. Rungtynių pabaigoje Jevgenijus Konoplianka nerealizavo 11 metrų baudinio.

D grupė:

Gruzija 1 - 2 Austrija

16' Martin Hinteregger [0 - 1]
42' Marc Janko [0 - 2]
78' Jano Ananidzė [1 - 2]

Serbija 2 - 2 Airija

3' Jeff Hendrick [0 - 1]
62' Filip Kostič [1 - 1]
69' Dušan Tadič [2 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
81' Daryl Murphy [2 - 2]

Velsas 4 - 0 Moldova

38' Sam Vokes [1 - 0]
44' Joe Allen [2 - 0]
51' Gareth Bale [3 - 0]
90+2' Gareth Bale [4 - 0] (iš 11 metrų baudinio)

Izraelis 1 - 3 Italija

14' Graziano Pelle [0 - 1]
31' Antonio Candreva [0 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
35' Tal Ben Haim [1 - 2]
84' Ciro Immobile [1 - 3]

55' Giorgio Chiellini (Italija) – raudona kortelė

Ispanija 8 - 0 Lichtenšteinas

10' Diego Costa [1 - 0]
55' Sergi Roberto [2 - 0]
59' David Silva [3 - 0]
60' Victor Vitolo [4 - 0]
67' Diego Costa [5 - 0]
82' Alvaro Morata [6 - 0]
83' Alvaro Morata [7 - 0]
90+1' David Silva [8 - 0]

Albanija 1 - 1 Makedonija, – nutrauktos dėl liūties 77-ą min.

9' Armando Sadiku [1 - 0]
51' Egzijan Alioski [1 - 1]

I grupė:

Kroatija 1 - 1 Turkija (prie tuščių tribūnų)

44' Ivan Rakitič [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
45+3' Hakan Calhanoglu [1 - 1]

Suomija 1 - 1 Kosovas

18' Paulus Arajuuri [1 - 0]
61' Valon Berisha [1 - 1] (iš 11 metrų baudinio)

Ukraina 1 - 1 Islandija

6' Alfred Finnbogason [0 - 1]
41' Andryj Jarmolenka [1 - 1]

83' Jevgen Konoplianka (Ukraina) - nerealizavo 11 metrų baudinio