Neseniai vienerių metų gimtadienį atšventusi "Fenikso" komanda šiose varžybose dalyvaus antrus metus iš eilės.

Pernai Keiptaune (PAR) planetos pirmenybėse Lietuvos futbolininkai finalo rungtynėse dėl Keiptauno miesto taurės nusileido Zambijos atstovams ir galutinėje įskaitoje užėmė 26-ąją vietą.

Praėjusių metų lapkritį Lenkijoje "Fenikso" komanda tapo Europos benamių salės futbolo čempione bei iškovojo Lenkijos futbolo federacijos taurę.

Benamių futbolo čempionatų tikslas - suvienyti socialines negandas ir priklausomybės ligas įveikiančius žmones, o jų pavyzdžiu įžiebti viltį atsidūrusiems bėdoje bei paskatinti juos nenuleisti rankų nelaimėje.

Pirmasis pasaulio benamių futbolo čempionatas įvyko 2003 metais Austrijoje. Po to šios varžybos vyko Geteborge (Švedija), Edinburge (Škotija) ir Keiptaune (PAR).

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.