Kaip „Sekundei“ pasakojo įvykio liudininku tapusio vaiko mama, incidentas stadione, esančiame Smėlynės g., įvyko tarp 16.15 ir 16.30 val.

Pasak panevėžietės, iš futbolo treniruotės grįžęs sūnus papasakojo, jog sportuojantys vaikai stadione pastebėjo tris jiems nepažįstamus vyrus. Vienas jų, anot vaiko, turėjo ginklą ir šovė į kitus du.

„Sūnus pasakojo, jog į įvykio vietą buvo atvykę policijos pareigūnai. Po incidento treniruotė buvo toliau tęsiama“, – kalbėjo mama.

Mobiliuoju telefonu atsiliepęs futbolo akademijos direktorius Darius Butkus situacijos nekomentavo. Išgirdęs, jog skambina žurnalistai, direktorius atsiprašęs pareiškė: neturiu komentarų.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Jukniūtė patvirtino, jog iš tiesų stadione buvo šaudoma. Anot policijos atstovės, apie 16.16 val. pareigūnai sulaukė pranešimo dėl kovinio šaunamojo ginklo panaudojimo.

Pirminiais policijos duomenimis, incidentas įvyko tarp trijų asmenų. Vienam jų peršauta koja. Kaip teigia policija, suteikus pagalbą Respublikinėje Panevėžio ligoninėje, vyras išleistas gydytis į namus. Šiuo metu policija plačiau situacijos nekomentuoja.

O. Jukniūtės teigimu, dėl įvykio renkama medžiaga. Kol kas neaišku, ar šaulys ginklą panaudojo puldamas, ar pats gindamasis nuo užpuolikų.