Mačo pradžia italams nieko blogo nežadėjo: 16 min. šeimininkus į priekį išvedė „Juventus“ puolėjas Federico Chiesa.

Bet 40 min. pusiausvyrą rungtynėse atstatė bulgaras Atanas Ilievas.

Nors italams priklausė milžiniška kamuolio kontrolė, šeimininkams nepavyko antrą kartą nuginkluoti svečių vartininko Georgi Georgievo. Šiam darbo tikrai netrūko.

Italai iš viso net 27 kartus smūgiavo į vartus, iš jų 8-is kartus kamuolys skriejo į vartų plotą, be to, italai kėlė 10 kampinių, svečiai tokių galimybių neturėjo.

Nepaisant prarastų taškų, Roberto Mancini auklėtiniai pakartojo ilgiausios serijos be nesėkmių rekordą Europoje. Jiems tai buvo 35-os nepralaimėtos rungtynės iš eilės – 2007-2009 metais tokį patį pasiekimą fiksavo Ispanija.

Visame pasaulyje tik Brazilija 1993-1996 metais fiksavo dar ilgesnę seriją, pralaimėjimo išvengusi 36 kartus paeiliui.

Marco Verratti

Su 2-iem taškais Bulgarija grupėje lenkia tik Lietuvą, pirmaujanti Italija po 4-ių rungtynių savo sąskaitoje turi 10 taškų.

Rugsėjo 5 d. sekmadienį Bulgarija namuose priims lietuvius, o italai keliaus pas šveicarus.

C grupė

Italija 1 – 1 Bulgarija

B grupė

Sakartvelas 0 – 1 Kosovas
18' [0 – 1] Vedatas Muriqi

Švedija 2 – 1 Ispanija
5' [0 – 1] Carlosas Soleris
6' [1 – 1] Alexanderis Isakas
57' [2 – 1] Viktoras Claessonas

E grupė

Čekija 1 – 0 Baltarusija
34' [1 – 0] Antoninas Barakas

Estija 2 – 5 Belgija
2' [1 – 0] Mattiasas Kaeitas
22' [1 – 1] Hansas Vanakenas
29' [1 – 2] Romelu Lukaku
52' [1 – 3] Romelu Lukaku
65' [1 – 4] Axelis Witselis
76' [1 – 5] Thomasas Foketas
83' [2 – 5] Erikas Sorga

I grupė

Andora 2 – 0 San Marinas
18' [1 – 0] Marcas Valesas
24' [2 – 0] Marcas Valesas

Vengrija 0 – 4 Anglija
55' [0 – 1] Raheemas Sterlingas
63' [0 – 2] Harry Kane'as
69' [0 – 3] Harry Maguire'as
87' [0 – 4] Declanas Rice'as

Lenkija 4 – 1 Albanija
12' [1 – 0] Robertas Lewandowski
25' [1 – 1] Sokolas Cikalleshi
44' [2 – 1] Adamas Buksa
54' [3 – 1] Grzegorzas Krychowiakas
89' [4 – 1] Karolis Linetty

J grupė

Islandija 0 – 2 Rumunija
47' [0 – 1] Dennisas Manas
83' [0 – 2] Nicolae Stanciu

Lichtenšteinas 0 – 2 Vokietija
41' [0 – 1] Timo Werneris
77' [0 – 2] Leroy Sane

Šiaurės Makedonija 0 – 0 Armėnija

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)