80-ą minutę Šefildo komanda po dviejų 18-mečio puolėjo Che Adamso įvarčių iš eilės pirmavo 2:1, per persvaros neišsaugojo. Santykį 88-ą minutę išlygino abiejų svečių iš Londono įvarčių autorius danas Christianas Eriksenas.

Po pirmų rungtynių namuose londoniečiai turėjo minimalų pranašumą (1:0) prieš „Sheffield United“ ekipą.

Rezultatas:

„Sheffield Utd“ (III) 2 - 2 „Tottenham“*** (P) (pirmas mačas - 0:1, bendras - 2:3).

28' Christian Eriksen [0 – 1]
77' Che Adams [1 – 1]
80' Che Adams [2 – 1]
88' Christian Eriksen [2 – 2]

*** - pateko į finalą

„Tottenham“ futbolininkų varžovas finale paaiškėjo dar antradienį. Kitoje pusfinalio poroje Londono „Chelsea“ klubas namuose 1:0 (0:0, 0:0) po pratęsimo laimėjo prieš „Liverpool“ komandą, o pirmas jų mačas prieš savaitę buvo pasibaigęs lygiosiomis 1:1. Vienintelį ir pergalingą įvartį 94-ą minutę smūgiu galva pelnė serbas Branislavas Ivanovičius.

Finalas vyks kovo 1-ą dieną Londono „Wemlbey“ stadione.