Roterdame vietos „Sparta“ per pirmąjį pusvalandį buvo sugniuždyta čempiono titulą ginančio Eindhoveno PSV klubo. Prabėgus vos 50 sekundžių serbas Danko Lazovičius išvedė svečius į priekį.

11-ąją minutę stiprų baudos smūgį pažeme atliko gynėjas Mike`as Zonneveldas ir po grubios patyrusio „Sparta“ klubo vartininko Sanderio Westerveldo klaidos kamuolys atsidūrė vartuose.

Sužaidus beveik pusvalandį rezultatas tapo 3:0 Ronaldo Koemano auklėtinių naudai. Peru nacionalinės rinktinės jaunasis puolėjas Jeffersonas Farfanas atliko dar vieną baudos smūgį ir kamuolys atsimušęs nuo žemės įskriejo į viršutinį vartų kampą.

Antrajam kėlinyje žaidimas kiek išsilygino, bet likus žaisti 20 minučių legionierius iš Danijos Kennethas Perezas „įkalė“ dar vieną įvartį į S. Westerveldo ginamus vartus. Šeimininkams pavyko įmušti paguodos įvartį prabėgus dar septynioms minutėms – nuo 11 metrų žymos pasižymėjo Sjaakas Polakas.

Nijmegeno NEC 5 – 1 „Groningen“

5‘ [1 – 0] Youssef El Akchaoui (11 m b.)

7‘ [1 – 1] Koen van de Laak (11 m b.)

62‘ [2 – 1] Lorenzo Davids

73‘ [3 – 1] Jhonny van Beukering

77‘ [4 – 1] Jonas Olsson

87‘ [5 – 1] Jhonny van Beukering

28‘ Ondrej Svejdik („Groningen“) pašalintas iš aikštės.

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)