Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 9-ą minutę. Tikslus perdavimas iš aikštės gilumos sukūrė puikią progą Lukasui Kolstermannui, kurio smūgiuotą kamuolį atrėmė Olandijos vartininkas Jasperas Cilessenas. Visgi pirmasis prie atšokusio kamuolio atsidūrė Miuncheno „Bayern“ rungtyniaujantis Serge'as Gnabry, atlikęs tikslų smūgį į kairįjį viršutinį vartų kampą.

Nors viso pirmojo kėlinio metu agresyviau rungtyniavo rezultatą išlyginti siekę svečiai, Vokietijos rinktinė išsaugojo trapią vieno įvarčio persvarą. Rezultatą išlyginti 59-ą minutę sugebėjo šią vasarą į „FC Barcelona“ iš Amsterdamo „Ajax“ persikėlęs Frenkie de Jongas.

Praėjus dar septynioms minutėms olandai jau atsidūrė priekyje – kamuolį į savuosius vartus pasiuntė Leverkuzeno „Bayer“ gynėjas Johnathanas Tah. Šansą išsigelbėti Vokietija gavo kai de Jongas baudos aikštelėje sužaidė ranka. Arbitrų skirtą 11-os metrų baudinį šaltakraujiškai realizavo Toni Kroosas.

Visgi fortūna šį penktadienio vakarą buvo pasipuošusi oranžine apranga. Nuo atsarginių žaidėjų suolo pakilęs Olandijos rinktinės debiutantas Donyellis Malenas 79-ą minutę kontratakos metu dar kartą išvedė į priekį Koemano auklėtinius.

Tašką šiose rungtynėse padėjo Georginio Wijnaldumas, padvigubinęs svečių pranašumą 91-ą minutę.

Antrą pergalę per trečias atrankos ciklo rungtynes iškovoję olandai su 6 taškais žengia trečioje C grupės vietoje. Antrą vietą užima trimis taškais daugiau turintys tačiau vienomis rungtynėmis daugiau sužaidę vokiečiai, o pirmauja visus keturis susitikimus kol kas laimėjusi Šiaurės Airijos rinktinė.

Penktadienio vakaras nesėkmingai susiklostė abiem Baltijos šalių futbolo rinktinėm. Estijai kiek anksčiau namuose nusileidus Baltarusijos rinktinei mūsų kaimynai Latviai išgyveno tikrą košmarą Austrijoje, kur vietos rinktinė juos sutriuškino net 6:0 (2:0).

Įvarčius į latvių vartus mušė dukart pasižymėjęs Marko Arnautovičius ir po vieną tikslų smūgį pridėję Marcelis Sabitzeris, Konradas Laimeris ir Michaelis Gregoritschas. Dar vieną įvartį latviai įsimušė į savo vartus, kai po nesėkmingo epizodo už galvos griebėsi Pavels Šteinbors.

Šis atrankos ciklas Latvijai kol kas klostosi tiesiog beviltiškai – per penkerias sužaistas rungtynes mūsų kaimynai pelnė tki 1 įvartį, o patys jų praleido net 19 ir su 0 iškovotu taškų žengia G grupės turnyrinės lentelės dugne.