Senoji 46-erių specialisto sutartis galiojo iki 2016-ųjų metų ir visa eilė didžiųjų Europos klubų domėjosi šiuo vokiečiu.

Vis dėlto, bet kokios galimybės artimiausiu metu perimti kito klubo vairą J. Kloppo nedomina.

"Man garbė, kad tiek daug klubų domisi mano paslaugomis, tačiau aš ne iš tų žmonių, kuriems visada rūpi, ar žolė žalesnė kitur", - kalbėjo strategas.

"Svarbu būti tinkamu metu tinkamoje vietoje, o Dortmundas yra tokia vieta man.

Susidomėjusiems klubams pasakysiu tą patį, ką ir seniau sakydavau: labai malonu susilaukti dėmesio, tačiau mano kontraktas galioja iki 2018-ųjų metų ir aš jo sąlygų laikysiuosi, kad ir kaip tai kažkam būtų keista. Taigi ačiū, bet atsisakysiu", - pareiškė J. Kloppas.

Prie "Borussia" vairo specialistas stojo 2008-ųjų vasarą, atvykęs iš "Mainz" klubo. Su Dortmundo ekipa J. Kloppas iškovojo du "Bundesliga" titulus, Vokietijos taurę ir atvedė komandą į UEFA Čempionų lygos finalą praėjusį sezoną, kur teko nusileisti "Bayern" futbolininkams.

Šaltinis
Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.
www.EuroFootball.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)