Pirmajame kėlinyje po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Ivanas Rakitičius (20 min.) bei Neymaras (41 min. iš 11 m baudinio) ir svečiai pirmavo 2:0, tačiau po pertraukos Cedricas Bakambu (57 min.) sušvelnino rezultatą, o išlyginamąjį įvartį pelnė kamuolį į savo vartus pasiuntęs Jeremy's Mathieu (63 min.).

Tiesa, „Barcelona“ futbolininkai dar tęsią savo nepralaimėtų rungtynių serija, kurią sudaro jau 23 susitikimai. Paskutinį kartą šalies čempionai pralaimėjimo kartėlį patyrė praėjusių metų spalio 3 dieną, kai svečiuose 1:2 nusileido „Sevilla“ komandai.

Antroje vietoje lieka Madrido „Atletico“ (67 tšk.) klubas, trečioje – Madrido „Real“ (63 taškai) futbolininkai.

Barselonos „Espanyol“ (35 taškai) ekipa su vartininku Giedriumi Arlauskiu – dvylikta.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 27 įvarčiai – Cristiano Ronaldo (Madrido „Real“).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (31)