Sėkmingai sezoną pradėjęs lietuvis trečiojo turo rungtynėse padėjo savo komandai svečiuose 3-1 nugalėti „Kayserispor“ klubą.

Startinėje sudėtyje mačą pradėjęs ir iki 85-osios minutės rungtyniavęs A. Novikovas pasižymėjo per pridėtą pirmojo kėlinio laiką.

Po krašto puolėjo įvarčio „BB Erzumspor“ pirmavo 2-0.

Dar prieš tai A. Novikovas prisidėjo ir prie pirmojo komandos įvarčio – Lietuvos rinktinės žaidėjas kulnu atliko rezultatyvų perdavimą Muhammedui Rashadui.

Per tris turus Turkijos pirmenybėse A. Novikovas jau įmušė du įvarčius.

Lietuvio atstovaujama ekipa turnyrinėje lentelėje su 6 taškais užima ketvirtąją vietą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)