Pirmame kėlinyje katalonai iniciatyvą į savas rankas perėmė nuo pat pirmų susitikimo minučių. „Villarreal“ futbolininkai neturėjo net menkiausios galimybės priartėti prie šeimininkų vartų.

Rungtynių 25-ą minutę vartininką Diego Lopezą smūgiu iš 16-os metrų nuginklavo šią vasarą prie komandos prisijungęs naujas atradimas Thiago Alcantara. Po šio įvarčio svečiai turėjo net dvi realias progas rezultatą išlyginti, tačiau puolėjui Giuseppe Rossi to padaryti nesisekė.

Paskutinę pirmo kėlinio minutę dar vieną įvartį įmušė naujokas Cescas Fabregasas - 2:0.

Vos prasidėjus antrai rungtynių daliai debiutinį įvartį „Barcelona“ komandos gretose pelnė Alexis Sanchezas, kuris džiaugsmą išreiškė nusimaudamas marškinėlius bei prieš save išvysdamas geltoną kortelę.

Maždaug po penkių minučių asmeninę savo įvarčių sąskaitą atidarė ir argentinietis Lionelis Messi. Sulaukęs puikaus komandos draugo Andreso Iniestos perdavimo, pasiekė ketvirtą įvartį 4:0.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 15 minučių penktą „Barcelona“ komandos įvartį pelnė L. Messi.

Rezultatas:

„Barcelona“ 5 - 0 „Villarreal“

25' Thiago Alcantara [1 - 0]
45' Cesc Fabregas [2 - 0]
47' Alexis Sanchez [3 - 0]
52' Lionel Messi [4 - 0]
75' Lionel Messi [5 - 0]