23 min. šeimininkus į priekį išvedė Jordanas Veretoutas. O vėliau šiame mače net du įvarčiai krito į savus vartus. 28 min. rezultatas tapo lygus, kai kamuolį į savus vartus nukreipė Kianas Hansenas.

Tačiau „Nantes“ ekipa įsirašė tris taškus, nes 66 min. „Bordeaux“ vartininkas Azbe Jugas įsimušė kamuolį į savus vartus.

„Nantes“ 2-1 „Bordeaux“

23' [1-0] Jordan Veretout
28' [1-1] Kian Hansen (į savus vartus)
66' [2-1] Azbe Jug (į savus vartus)

„Bastia“ 2-0 „Rennes“

26' Fallou Diagne („Rennes“) pašalintas iš aikštės
45' [1-0] Ryad Boudebouz
81' [2-0] Yannick Cahuzac

„Lorient“ 3-1 „Metz“

13' [1-0] Jordan Ayew
37' [2-0] Raphael Guerreiro
45' [3-0] Benjamin Jeannot
46' [3-1] Yeni N'Gbakoto

„Montpellier“ 3-3 „Lens“

2' [1-0] Morgan Sanson
16' [2-0] Lucas Barrios
18' [2-1] Pierrick Valdivia
34' [2-2] Baptiste Guillaume
63' [3-2] Anthony Mounier
80' [3-3] Yoann Touzghar

„Reims“ 3-2 „Evian Thonon Gaillard“

14' [1-0] Diego
57' [1-1] Daniel Wass
69' [1-2] Cedric Cambon
78' [2-2] Aissa Mandi
78' Cedric Cambon („Evian Thonon Gaillard“) pašalintas iš aikštės
80' [3-2] Diego

Italijoje - „Palermo“ ir „Lazio“ klubų pergalės

Italijos „Serie A“ futbolo čempionate šeštadienį sužaisti du 15-o turo mačai. Dramatišką pergalę iškovojo „Palermo“ futbolininkai, namuose rezultatu 2:1 palaužę „Sassuolo“ ekipą.

Jau 3 min. Luca Rigoni išvedė šeimininkus į priekį. Bet 85 min. atrodė, kad viltys iškovoti tris taškus žlugo - rezultatą išlygino Leonardo Pavoletti. Tačiau pačioje susitikimo pabaigoje pergalingą įvartį pelnė Andrea Belotti.

Mačą „Sassuolo“ ekipa baigė be dviejų pašalintų iš aikštės futbolininkų - Andrea Consigli ir Paolo Cannavaro.

Dar vienose šeštadienio rungtynėse „Lazio“ komanda namuose 3:0 sutriuškino „Atalanta“ ekipą. Du įvarčius šiame mače pelnė Stefano Mauri. „Lazio“ po pergalės pakilo į trečią turnyro lentelės vietą.

„Palermo“ 2-1 „Sassuolo“

3' [1-0] Luca Rigoni
66' Andrea Consigli („Sassuolo“) pašalintas iš aikštės
85' [1-1] Leonardo Pavoletti
90' [2-1] Andrea Belotti
90' Paolo Cannavaro („Sassuolo“) pašalintas iš aikštės

„Lazio“ 3-0 „Atalanta“

51' [1-0] Stefano Mauri
72' [2-0] Stefano Mauri
81' [3-0] Senad Lulic