Lietuvis šiame mače 87-ą minutę pakeitė pirmojo įvarčio autorių Lukašą Plesko (70 min.), o 90-a minutę spėjo užsidirbti geltoną kortelę.

Antrą įvartį į aikštės šeimininkų vartus įmušė Zdenekas Koukalas (74 min. iš 11 m baudinio), o rezultatą sušvelninti pavyko Kevinui La France'i (88 min.).

Čekijos lygoje pirmauja Prahos „Sparta“ (40 tšk.) futbolininkai, lenkiantys Libereco „Slovan“ (34 tšk.) ir Plzeno „Viktoria“ (30 taškų) komandas.

Lenkijos čempionate Widzew klubas su M.Pankos nusileido „Wisla“ ekipai

Ketvirtą nesėkmę Lenkijos futbolo čempionato XVI turo rungtynėse patyrė aštuntą vietą šešiolikos komandų turnyre užimantis Lodzės „Widzew“ (22 tšk.) klubas su Mindaugu Panka, sekmadienį svečiuose 0:1 (0:1) nusileidęs į ketvirtą poziciją pakilusiai šalies čempionei Krokuvos „Wisla“ (27 tšk.) komandai.

Visą susitikimą žaidęs lietuvis 84-ą minutę buvo įspėtas.

Vienintelį mačo įvartį pirmajame kėlinyje įmušė Cvetanas Genkovas (33 min.).

Čempionate pirmauja Vroclavo „Šląsk“ (34 tšk.) klubas, lenkiantis Varšuvos „Legia“ (29 tšk.) ir Varšuvos „Polonia“ (28 tšk.) futbolininkus.

Kelcų „Korona“ (Tadas Kijanskas, 25 tšk.) ekipa - septinta, Balstogės „Jagiellonia“ (19 tšk., Andrius Skerla) - vienuolikta, dvyliktojoje pozicijoje lieka Gdansko „Lechia“ (17 tšk., Vytautas Andriuškevičius) komanda, o Lubino „Zaglębie“ (13 tšk., Darvydas Šernas bei Dominykas Galkevičius) klubas - paskutinis - šešioliktas.

Vytauto Černiausko klubas Rumunijos futbolo pirmenybėse jau ketvirtas

Bukareštas, gruodžio 5 d. ("Reuters"-BNS). Aštuntą pergalę Rumunijos futbolo čempionato XVI ture iškovojo ir į ketvirtą vietą aštuoniolikos komandų turnyre pakilo vartininko Vytauto Černiausko "FC Vaslui" (27 tšk.) klubas.

"FC Vaslui" futbolininkai savo aikštėje 1:0 (1:0) įveikė aštuntojoje pozicijoje esančią bei čempionės titulą ginančią Galačio "Otelul" (25 tšk.) ekipą.

Lietuvis žaidė visą susitikimą, o pergalingą įvartį įmušė Wesley (11 min.).

Susitikimą šeimininkai baigė nepilnos sudėties - raudona kortelė buvo parodyta Paului Pappui (89 min.).

Čempionate pirmauja Bukarešto "Dinamo" (36 tšk.) komanda, lenkianti Klužo CFR (35 tšk.) klubą ir Bukarešto "Rapid" (34 taškai) ekipą.