Čempionų lygos penktojo turo rungtynėse G grupėje antradienį nugalėtojos titulą ginanti Madrido „Real“ (Ispanija) komanda svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo „AS Roma“ (Italija) ekipą.

Abi komandos po šio mačo užsitikrino vietas atkrintamosiose varžybose.

Svečiams įvarčius pelnė Garethas Bale'as (47 min.) ir Lucasas Vazquezas (59).

Kitose grupės rungtynėse Pilzeno „Viktoria“ (Čekija) išvykoje 2:1 (0:1) įveikė Maskvos CSKA (Rusija) klubą ir pakilo į trečiąją poziciją.

Po antradienio rungtynių vietas turnyro aštuntfinalyje užsitikrino dar penkios komandos.

E grupėje žemiau antrosios vietos jau nenukris Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) ir Amsterdamo „Ajax“ (Olandija), F grupėje – „Manchester City“ (Anglija), H grupėje – Turino „Juventus“ Ir „Manchester United“.

Įspūdingose rungtynėse Miunchene antradienį komandos senbuvių traukiamas „Bayern“ iškovojo įspūdingą pergalę prieš „Benficą“ - 5:1. Tai išgelbėjo ir trenerio Niko Kovačo kailį. Prieš dvikovą kalbėta, kad stratego kėdė braška ir pralaimėjimo atveju jis gali būti pakeistas.

Dėl likusio kelialapio F grupėje kovos Liono „Olympique“ (Prancūzija) ir Donecko „Šachtar“ (Ukraina).

UEFA Čempionų lygos antradienio rungtynės:

E grupė

Atėnų AEK 0 – 2 Amsterdamo „Ajax“

68' [raudonoji kortelė] Marko Livaja (Atėnų AEK)
68' [0 – 1] Dušanas Datičius (11 m baud.)
72' [0 – 2] Dušanas Datičius

Miuncheno „Bayern“ 5 – 1 „Benfica“

13' [1 – 0] Arjenas Robbenas
30' [2 – 0] Arjenas Robbenas
36' [3 – 0] Robertas Lewandowskis
46' [3 – 1] Gedsonas Fernandesas
51' [4 – 1] Robertas Lewandowskis
77' [5 – 1] Franckas Ribery

Lentelė
(rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai už, įvarčiai prieš, įvarčių skirtumas, taškai)

F grupė

„Hoffenheim“ 2 – 3 Donecko „Šachtar“

14' [0 – 1] Ismaily
15' [0 – 2] Taisonas
17' [1 – 2] Andrejus Kramaričius
40' [2 – 2] Stevenas Zuberas
60' [raudonoji kortelė] Adamas Szalai („Hoffenheim“)
90+3' [2 – 3] Taisonas

„Lyon“ 2 – 2 „Manchester City“

55' [1 – 0] Maxwelas Cornetas
62' [1 – 1] Aymericas Laporte
81' [2 – 1] Maxwelas Cornetas
83' [2 – 2] Sergio Aguero

Lentelė

G grupė

Maskvos CSKA 1 – 2 „Viktoria Plzen“

10' [1 – 0] Nicola Vlasičius (11 m baud.)
44' [1 – 0] Romanas Prochazka (nerealizuotas 11 m baud.)
56' [1 – 1] Romanas Prochazka
81' [1 – 2] Lukas Kopičius

„Roma“ 0 – 2 Madrido „Real“

47' [0 – 1] Garethas Bale'as
59' [0 – 2] Lucas Vasquezas

Lentelė

H grupė

Turino „Juventus“ 1 – 0 „Valencia“

59' [1 – 0] Mario Mandžukičius

„Manchester United“ 1– 0 „Young Boys“

90+1' [1 – 0] Marouane'as Fellaini