Savo sirgalius pradžiugino „Newcastle“, išvykoje įtikinamai 4:1 nugalėjęs sostinės „Tottenham“ ir taip iškovojęs jau antrąją pergalę iš eilės.

Pirmosiose šios dienos runtynėse „Stamford Bridge“ stadione Londono „Chelsea“ klubas namuose susikovė su „Middlesbrough“. Ir jau po penkių minučių į svečių vartus krito įvartis. Wayne`as Bridge`as iš kairiojo krašto atliko baudos smūgį ir 150-ąjį kartą „Chelsea“ marškinėlius vilkėjęs gynėjas iš Portugalijos Ricardo Carvalho iššoko visų aukščiausiai bei nuginklavo „Middlesbrough“ vartų sargą iš Australijos Marką Schwarzerį.

Po kelių akimirkų „Boro“ situacija galėjo dar labiau komplikuotis, kai po Salomono Kalou pakelto kampinio Didier Drogba galva mušė greta vartų.

Nors laikui bėgant šeimininkai po truputį atleido vadžias, svečiams pasinaudoti atsiradusia erdve nepavyko. Viskas, ką „Middlesbrough“ sugebėjo sukurti, tai Stuarto Downingo smūgis pažeme, kurį sugavo Londono komandos vartininkas Carlo Cudicini.

Įpusėjus kėliniui Londono klubas galėjo padvigubinti savo pranašumą, bet po Mickaelio Essieno perdavimo S. Kalou smūgis buvo blokuotas, o vėliau atsiliepęs į D. Drogba perdavimą pro šalį mušė Joe Cole`as. Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą laisvas buvęs D. Drogba po J. Cole`o perdavimo iš krašto nesugebėjo nukreipti kamuolio į tinklą.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė. Po „Chelsea“ kapitono Johno Terry smūgiuoto kamuolio galva šis atsidūrė M. Schwarzerio rankose, o M. Essienas siuntė jį virš vartų.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 20 minučių pirmąjį realų šansą sukūrė „Boro“ klubas. Sausį į komandą už rekordinę sumą atvykęs puolėjas Alfonso Alvesas iš tolimos distancijos pataikė kamuolį į virpstą.

Po šio epizodo svečiai ir toliau atakavo, bet atstatyti pusiausvyros taip ir nesugebėjo: po brazilo A. Alveso smūgio galva kamuolys sudrebino vartų skersinį, vėliau gynėjas Davidas Wheateris kliudė virpstą, o Jeremie Aliadiere'iui pritrūko šiek tiek tikslumo.

Liverpulio derbyje, sausakimšame „Anfield“ stadione, vietos „Liverpool“ klubas susikovė su principiniais savo varžovais „Everton“ futbolininkais. Prabėgus vos septynioms minutėms visi sirgaliai pakilo ant kojų, kai po Aiyegbeni Yakubu klaidos „Liverpool“ puolėjas Fernando Torresas tiksliai pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Susitikime dominavo „Liverpool“, tačiau jiems nepavyko sukurti itin pavojingų momentų prie savo priešininkų vartų. Tik 39-ąją minutę kapitonas Stevenas Gerrardas nestabdydamas kamuolio iš už baudos aikštelės prieigų galėjo nubausti Timą Howardą, bet pataikė į virpstą.

Antrajame kėlinyje rungtynių tempas išliko toks pat ramus ir be didesnių pavojų prie vartų. 58-ąją minutę pirmąją realią progą įmušti po Mikelio Artetos atlikto baudos smūgio turėjo saugas Leonas Osmanas, bet po jo smūgio galva kamuolys pralėkė greta vartų.

Susitikimo pabaigoje aikštės šeimininkai galėjo padvigubinti savo pranašumą. Olandas Dirkas Kuytas pabandė laimę iš tolėliau, bet jo smūgis į tolimąjį vartų kampą buvo netikslus. Kiek vėliau S. Gerrardo stiprų smūgį pirštų galais atrėmė T. Howardas, bet „Liverpool“ to užteko, kad švęstų pergalę ir įtvirtintų savo pozicijas 4-oje vietoje.

7‘ [1 – 0] Fernando Torres

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)