Rafaelio Benitezo auklėtiniai trečiadienio mače į priekį išsiveržė jau 3-ą minutę, kai pasižymėjo saugas Dejanas Stankovičius. Rezultatą 32-ą minutę padvigubino Javieras Zanetti, o galutinį tašką 73-ą minutę padėjo puolėjas Diego Milito.

Penktoji vieta atiteko CONCACAF čempionui „Pachuca“ (Meksika) klubui, kuris trečiadienį po 11 m baudinių 4:2 nugalėjo varžybų šeimininkus „Al Wahda“ (JAE) futbolininkus.

Pagrindinis rungtynių laikas nugalėtojo neišaiškino - 2:2 (0:1).

Aikštės šeimininkai, kurie mačą baigė be iš aikštės pašalinto Hamdano Al Kamali (72 min.), pirmavo po Ismailo Mataro (44 min.) ir Mahmoudo Al Hammadi (77 min.) įvarčių.

Svečių gretose Edgaras Benitezas (73 min.) nesugebėjo realizuoti 11 m baudinio, o abu įvarčius pelnė argentinietis Dario Cvitanichas (82 ir 89 min.).

Turnyro Abu Dabyje autsaiderės pozicijoje liko „Hekari United“ (Papua Naujoji Gvinėja) vienuolikė.