Vos prasidėjus susitikimui įvartį įmušė „mėlynųjų“ saugas Thiago Motta, tačiau jis nebuvo užskaitytas, kadangi futbolininkas buvo nuošalėje.

Vėliau ne kartą pasižymėti galėjo ir Alexanderis Pato, ir Zlatanas Ibrahimovičius, tačiau futbolininkams vis pritrūkdavo tikslumo.

40-ą minutę „Inter“ ekipa turėjo bene realiausią progą įmušti pirmą įvartį. Vienas prieš vartininką Christianą Abiati atsidūręs saugas Ricky Alvarezas nesugebėjo tiksliai nukreipti kamuolio į vartų stačiakampį.

Antrame kėlinyje vaizdas pasikeitė. Pavojingesnių atakų buvo galima įžvelgti prie AC „Milan“ komandos vartų. Galiausiai 54-ą minutę Diego Milito išvedė „Inter“ į priekį. Klaidą gynyboje padaręs Ignazio Abate leido argentiniečiui nieko netrukdomam atlikti smūgį.

„Inter“ klubas po šios pergalė lieka 5-oje pozicijoje, tuo metu AC „Milan“ ekipa nepasinaudojo puikia proga atitrūkti nuo „Juventus“ klubo. Turiniečiai namuose nesugebėjo įveikti „Cagliari“ futbolininkų.

Jau skelbėme, kad Romos „Lazio“ klubas be Mariaus Stankevičiaus 2:0 nugalėjo Bergamo Atalanta ekipą.

AC „Milan“ 0 – 1 „Inter“

54‘ [0 – 1] Diego Milito

„Parma“ 3 – 1 „Siena“

24‘ [1 – 0] Jonathan Biabiany
66‘ [2 – 0] Francesco Valiani
80‘ [2 – 1] Paolo Grossi
90‘ [3 – 1] Sebastian Giovinco

„Juventus“ 1 – 1 „Cagliari“